Русский English
 
 
 
Команда OTP Capital
   
 • Компанія OTP Capital
 • Команда OTP Capital
 • Група OTP
 • Звітність
 • Нагороди
 • Партнери
 • Філії та відділення
 • Етична декларація
 • Політика управління ризиками
 •    
   
   
   
   
   

  Команда OTP Capital

  В компанії «ОТП Капітал» працює єдина команда професіоналів-однодумців, орієнтованих на успіх та досягнення спільної мети. Основними критеріями роботи компанії є ефективність, професійність та іноваційність.

  Здійснюючи управління коштами інвесторів компанія «ОТП Капітал» орієнтується на такі цінності:

  • професійний підхід до інвестування
  • довіра інвесторів
  • надійне світове ім’я

  Керівництво

  Основу команди складає Дирекція, до складу якої входять висококваліфіковані спеціалісти, що мають більш ніж 15-річний досвід роботи на ринку цінних паперів України та пройшли сертифікацію в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

  • Генеральний директор – Наталя Меженська
  Наталя Меженська

  Наталя Меженська обіймає посаду генерального директора ОТР Capital з вересня 2016 року. Наталя працює у компанії з початку її заснування. До призначення на посаду генерального директора очолювала департамент з операційної діяльності ОТР Capital, який відповідає за процеси бюджетування, контролінгу, звітності, оформлення угод з активами фондів та господарчої діяльності компанії в цілому. У 2011 року очолила новий проект компанії, пов'язаний з управлінням фондом нерухомості та іншими венчурними інвестиційними фондами.
  Наталя Меженська має понад 20 років досвіду роботи в сфері фінансового обліку, контролю та аналізу діяльності підприємств у сфері енергетичного комплексу України, а також у фінансових та інвестиційних установах.
  У 2005-2007 роках працювала директором з фінансових питань фінансово-інвестиційного холдингу «Investore Group», а також очолювала спостережні ради декількох інвестиційних фондів, які належали до цього холдингу. У 1998-2004 роках працювала заступником директора з економічних та фінансових питань в групі компаній «Київський Енергетичний Союз», основна діяльність яких була пов’язана з врегулюванням заборгованості великих державних підприємств та підприємств паливно-енергетичного комплексу. Початок кар’єри Наталі відбувся ще у студентські роки. Так, у період з 1993 по 1998 роки вона пройшла шлях від простого бухгалтера до керівника фінансового підрозділу. Свою базову вищу економічну освіту Наталя Меженська отримала у 1994 році закінчивши факультет аналізу та обліку у Севастопольському Технічному Університету. В 2002 році отримала ступінь MBA за спільною програмою Міжнародного Інституту Менеджменту у місті Києві та Carnegie Mellon University (Pittsburgh, США). Має сертифікат з управління активами НКЦПФР.

  • Керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності – Юрій Олексієнко
  Юрій Олексієнко

  Юрій Олексієнко працює в компанії OTP Capital з квітня 2016 року, розробляє та впроваджує інвестиційні стратегії та продукти для нових та існуючих фондів, здійснює управління активами страхових компаній. З травня 2017 року очолює інвестиційний департамент.
   У 2005-2016 роках Юрій працював у компаніях Millennium Capital, ТОВ «Сортис», KBC Securities Ukraine, де займав посади від аналітика до керівника аналітичного департаменту та інвестиційного управляючого. Має більше 10 років досвіду в інвестиційній галузі.
   Юрій Олексієнко з відзнакою закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка у 1998, де отримав кваліфікацію магістра з математики. Другу вищу освіту та ступінь магістра з фінансів Юрій отримав у CORIPE Piemonte, University of Turin (Італія) у 2003 році. Має сертифікати НКЦПФР з управління активами.

  • Головний бухгалтер – Андрієнко Євгенія
  Андрієнко Євгенія

  Євгенія Андрієнко працює в компанії OTP Capital з серпня з 2007 року, відповідає за процеси бюджетування та звітності, організацію обліку господарсько-фінансової діяльності Компанії та її інвестиційних фондів.
  Євгенія Андрієнко має 20 років безперервного бухгалтерського стажу.
  У 1995-1997 роках працювала бухгалтером у спільному україно-грецькому підприємстві «Лінк-Лтд», у 1997-2007 роках – заступником головного бухгалтера у ТОВ «АС Нільсен Юкрейн» (незалежні маркетингові дослідження).
  Євгенія Андрієнко у 1992 році закінчила Київський політехнічний університет, у 1998 році отримала другу вищу освіту в Українському фінансово-економічному інституті за спеціальністю «Облік та аудит». Має сертифікат з управління активами НКЦПФР та кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку, видане Українським інститутом розвитку фондового ринку.

  • Керівник департаменту з питань маркетингу та продажів – Віталій Дишловий
  Віталій Дишловий

  Віталій Дишловий працює в компанії OTP Capital з вересня 2013 року, формує та впроваджує стратегії зовнішньої та внутрішньої комунікації, організовує та забезпечує продаж інвестиційних продуктів Компанії, формує та впроваджує маркетингову стратегію Компанії, забезпечує підтримку регіональної мережі ОТП Банку щодо здійснення продажів, бере участь у проектах по розробці нових продуктів.
  У 2006 - 2013 роках працював в компанії з управління активами «КІНТО», займаючи посади від спеціаліста відділу продажів та роботи з клієнтами до директора з маркетингу.
  Отримав ступінь бакалавра у Міжнародному Християнському Університеті (Київ) за спеціальністю Бізнес адміністрування/Менеджмент у 2006 році. Другу вищу освіту та ступінь магістра отримав у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за спеціальністю Міжнародна економіка/Управління міжнародним бізнесом у 2008 році. Має сертифікати НКЦПФР з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності.

   

   

  Інтервальний спеціалізований пайовий інвестиційний фонд «ОТП Валютний»


  OTP Pension
   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus