Команда OTP Capital
  Русский English
 
 
 
Команда OTP Capital
   
 • Компанія OTP Capital
 • Команда OTP Capital
 • Група OTP
 • Звітність
 • Нагороди
 • Партнери
 • Філії та відділення
 • Етична декларація
 • Політика управління ризиками
 •    
   
   
   
   
   

  Команда OTP Capital

  В компанії «ОТП Капітал» працює єдина команда професіоналів-однодумців, орієнтованих на успіх та досягнення спільної мети. Основними критеріями роботи компанії є ефективність, професійність та іноваційність.

  Здійснюючи управління коштами інвесторів компанія «ОТП Капітал» орієнтується на такі цінності:

  • професійний підхід до інвестування
  • довіра інвесторів
  • надійне світове ім’я

  Керівництво

  Основу команди складає Дирекція, до складу якої входять висококваліфіковані спеціалісти, що мають більш ніж 15-річний досвід роботи на ринку цінних паперів України та пройшли сертифікацію в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

  • Генеральний директор, – Наталя Меженська
  Наталя Меженська

  Наталя Меженська обіймає посаду директора з операційної діяльності ОТР Capital з початку заснування компанії (липень 2007 року). До 2011 року відповідала за процеси бюджетування, контролінгу, звітності, оформлення угод з активами фондів та господарчої діяльності Компанії в цілому. З 2011 року очолила новий проект, пов'язаний з управлінням фондом нерухомості, активи якого на сьогоднішній момент перевищують 90 млн. грн.
  Наталя Меженська має понад 20 років досвіду роботи в сфері фінансового обліку, контролю та аналізу діяльності підприємств у сфері енергетичного комплексу України, а також у фінансових та інвестиційних установах.
  У 1998-2004 роках працювала заступником директора з економічних та фінансових питань в групі компаній «Київський Енергетичний Союз», 2005-2007 – директором з фінансових питань «Investore Group» та головою спостережної ради декількох інвестиційних фондів.
  Наталя Меженська отримала ступінь MBA в 2001 році за спільною програмою Міжнародного Інституту Менеджменту у місті Києві та Carnage Melon University (Pittsburg, США); у 1994 році закінчила факультет аналізу та обліку у промисловості у Севастопольському Технічному Університету. Має сертифікат з управління активами НКЦПФР та сертифікат фахівця з фінансового моніторингу.

  • Керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності – Денис Шептицький
  Денис Шептицький

  Денис Шептицький розпочав роботу в компанії OTP Capital в березні 2008 року на посаді фахівця з розробки нових інвестиційних продуктів. Сфера його відповідальності включала дизайн параметрів нових фондів, розробку фінансових моделей продуктів, розрахунок прибутковості фондів, а також участь у розробці інвестиційних стратегій та лімітів для нових та існуючих фондів під управлінням Компанії. Зокрема з початку 2008 року Денис працював над розробкою комплексного продукту, що включає в себе депозит та інвестиційний фонд. Ця модель, згодом, лягла в основу спільного продукту ОТП Банку та ОТП Капітал «Вклад Подвійний», продажі якого вперше стартували в кінці 2011 року.
  В квітні 2010 року Денис перейшов на посаду фахівця інвестиційного департаменту, де безпосередньо здійснює управління активами фондів OTP Capital, аналітичне забезпечення діяльності компанії, а також приймає участь у вдосконаленні та інтеграції системи контролю інвестиційних лімітів. Денис спеціалізується на роботі з інструментами з фіксованою дохідністю (облігації та депозити).
  Денис Шептицький у 2009 році з відзнакою закінчив Європейський університет, де отримав кваліфікацію магістра з фінансів, а в 2012 році отримав диплом CFA®.

  • Головний бухгалтер – Андрієнко Євгенія
  Андрієнко Євгенія

  Євгенія Андрієнко працює в компанії OTP Capital з серпня з 2007 року, відповідає за процеси бюджетування та звітності, організацію обліку господарсько-фінансової діяльності Компанії та її інвестиційних фондів.
  Євгенія Андрієнко має 20 років безперервного бухгалтерського стажу.
  У 1995-1997 роках працювала бухгалтером у спільному україно-грецькому підприємстві «Лінк-Лтд», у 1997-2007 роках – заступником головного бухгалтера у ТОВ «АС Нільсен Юкрейн» (незалежні маркетингові дослідження).
  Євгенія Андрієнко у 1992 році закінчила Київський політехнічний університет, у 1998 році отримала другу вищу освіту в Українському фінансово-економічному інституті за спеціальністю «Облік та аудит». Має сертифікат з управління активами НКЦПФР та кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку, видане Українським інститутом розвитку фондового ринку.

  • Керівник департаменту з питань маркетингу та продажів – Віталій Дишловий
  Віталій Дишловий

  Віталій Дишловий працює в компанії OTP Capital з вересня 2013 року, формує та впроваджує стратегії зовнішньої та внутрішньої комунікації, організовує та забезпечує продаж інвестиційних продуктів Компанії, формує та впроваджує маркетингову стратегію Компанії, забезпечує підтримку регіональної мережі ОТП Банку щодо здійснення продажів, бере участь у проектах по розробці нових продуктів.
  У 2006 - 2013 роках працював в компанії з управління активами «КІНТО», займаючи посади від спеціаліста відділу продажів та роботи з клієнтами до директора з маркетингу.
  Отримав ступінь бакалавра у Міжнародному Християнському Університеті (Київ) за спеціальністю Бізнес адміністрування/Менеджмент у 2006 році. Другу вищу освіту та ступінь магістра отримав у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за спеціальністю Міжнародна економіка/Управління міжнародним бізнесом у 2008 році. Має сертифікати НКЦПФР з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності.

   

   

  Інтервальний спеціалізований пайовий інвестиційний фонд «ОТП Валютний»


  OTP Pension
   
   
    © OTP Pension, 2008-2018. Усі права захищені. Система Orphus