Русский English
 
 
 
Група OTP
   
 • Компанія OTP Capital
 • Команда OTP Capital
 • Група OTP
 • Звітність
 • Нагороди
 • Партнери
 • Філії та відділення
 • Етична декларація
 • Політика управління ризиками
 •    
   
   
   
   
   

  Група OTP

  Діяльність OTP Group бере початок з 1949 року, коли був заснований державний ощадний і комерційний банк OTP Bank Plc. E 1995-1999 рр. банк пережив суттєві трансформації, перетворившись в універсальний роздрібний банк, 100% акцій якого знаходяться у вільному обігу на Будапештській фондовій біржі. Його глобальні депозитарні розписки (GDR) котуються на фондових біржах Люксембурга і Лондона.

  По завершенні приватизаційних процесів OTP Bank Plc. Розпочав міжнародну експансію на окремі країни Центральної та Східної Європи, що демонструють високий потенціал економічного росту. Низка вдалих операцій дозволила банку в 2006 році стати ключовим гравцем в цьому регіоні.

  Наразі OTP Group об’єднує понад 40 фінансових установ, серед яких – банки, лізингові та факторингові компанії, пенсійні фонди, страхові компанії та компанії з управління активами тощо. Через свої дочірні структури група OTP здійснює діяльність на ринках Угорщини, Болгарії, Хорватії, Румунії, Сербії, Словаччини, Чорногорії, Росії та України. 
      
  За час свого існування OTP Group здобула надійну репутацію в усій Європі.

  Більш детальну інформацію про OTP Group Ви можете отримати на сайті: http://www.otpbank.hu


  OTP Bank (Ukraine)

  У червні 2006 року OTP Bank PLC. (Угорщина) придбав одного з лідерів вітчизняного фінансового сектору - Райффайзенбанк Україна, що був заснований у березні 1998 року як банк зі 100%-им іноземним капіталом.

  З моменту свого заснування банк посідає провідні позиції в корпоративному бізнесі та зарекомендовує себе, як банк-новатор, що один з перших в Україні починає надавати такі послуги, як проектне фінансування, структуроване торговельне фінансування тощо.

  В 2001 році банк входить до десятки найбільших банків України і продовжує свою діяльність як універсальний банк.

  В листопаді 2006 року після завершення процедури придбання, банк перейменовується в OTP Bank та стає частиною потужної європейської фінансової групи OTP Group.

  Сьогодні OTP Bank – це універсальний банк, що є одним з лідерів вітчизняного банківського сектору.

  Більш детальну інформацію про OTP Bank Ви можете отримати на сайті: www.otpbank.com.ua


  OTP Fund Management (Угорщина)

  Компанія OTP Fund Management є найбільшим інституційним інвестором в Угорщині, що утримує провідні позиції на угорському ринку державних цінних паперів та ринку цінних паперів Будапештської фондової біржі.

  Юридичний попередник OTP Fund Management – компанія OTP Investment Fund Management, була заснована в липні 1993 року. У вересні 1998 року її було трансформовано в компанію OTP Fund Management. Компанія була створена з метою проведення діяльності з управління активами і стрімко нарощуючи долю ринку стала його лідером.

  Більш детальну інформацію про OTP Fund Management можна отримати на сайті: www.otpalap.hu

   

   

  Інтервальний спеціалізований пайовий інвестиційний фонд «ОТП Валютний»


  OTP Pension
   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus