Русский English
 
 
 
Фонд «ОТП Подвійний»
   
 • Проспект емісії фонду
 • Регламент фонду
 • Інвестиційна декларація фонду
 • Показники діяльності фонду
 • Офіційна фінансова звітність
 • Свідоцтво про реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів
 • Свідоцтво про внесення інституту спільного інвестування до Єдиного державного реєстру
 • Перелік осіб, що обслуговують фонд
 • Свідоцтво ЄДРІСІ
 • Свідоцтво про реєстрацію випуску ІС
 •    
   
   
   
   
  Дивіться також:
 • Індикатори ринку та офіційні курси валют
 • Зворотній зв'язок
 • Запис на консультацію
 •  
   
   
   

  Вклад «ОТП Подвійний». Подвійний улов в морі інвестицій

  Вклад ОТП Подвійний розширює ваші інвестиційні можливості завдяки поєднанню двох різних фінансових інструментів: класичного 3-місячного депозиту від ОТП Банку та інвестиційного фонду* від ОТП Капітал. Поєднання даних продуктів дозволяє інвестору отримати подвійні переваги:

  Два партнери – подвійна надійність

  Вклад «ОТП Подвійний» – спільний продукт ОТП Банку та ОТП Капітал, двох стратегічних партнерів та ключових представників ОТП Групи в Україні. Така синергія продукує подвійні зусилля, подвійний контроль, а також подвійний захист інвестицій.

  Надійність вкладу підкріплюється не лише багаторічним досвідом та бездоганною репутацією даних партнерів, але й державними гарантіями. Депозит від ОТП Банку гарантується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Стратегія інвестиційного фонду передбачає інвестування коштів в облігації (ОВДП), що гарантовані державою.

  Два підходи до інвестування

  Вклад «ОТП Подвійний» поєднує в собі інвестиції з різними строками вкладень. Сума вкладу розподіляється на дві рівні частини: одна інвестується в депозит на 3 місяці, інша – в інвестиційний фонд на визначений період**. Для інвестора це можливість диверсифікувати свої інвестиції не лише за видами фінансових інструментів, але й за періодом інвестування.

  Дві дохідності

  Інвестор отримує фіксовану підвищену відсоткову ставку за депозитом, що є на 3 пункти вищою від стандартного депозиту в ОТП Банку та складає 15% річних, а також можливість одержати додатковий дохід від участі у інвестиційному фонді за рахунок використання потенціалу українського фондового ринку.

  Вдвічі менше оподаткування

  Участь у інвестиційному фонді «ОТП Подвійний»* дозволяє скористатися податковими перевагами. Прибуток, отриманий від участі в фонді, виплачується у вигляді дивідендів, які оподатковуються за ставкою 9% (+1,5% військовий збір), що вдвічі менше податку на доходи фізичних осіб, яким оподатковуються доходи від депозитів та інші інвестиційні доходи.


  Параметри продукту

  Параметр Депозит Інвестиційний фонд
  Дохідність 15% річних
  з виплатою відсотків після закінчення строку депозиту
  Стратегія фонду передбачає інвестування коштів у інструменти з фіксованою дохідністю: облігації та депозити. Поєднання даних інструментів дозволяє отримати дохідність вище банківських депозитів за рахунок використання потенціалу фондового ринку
  Мінімальна сума інвестиції 100 000 грн. 100 000 грн.
  Період інвестування 3 місяці 12 місяців**
  Оподаткування прибутку

  18% ПДФО + 1,5% військовий збір  9% + 1,5% військовий збір
  Комісійні витрати   - Відкриття рахунку в цінних паперах – 750 грн., для клієнтів Premium та Private Banking «ОТП Банку» – 0 грн.
  - Комісія при купівлі – 200 грн.
  - Комісія при продажу – 1% від загальної номінальної вартості (мін. - 400 грн., макс. – 2000 грн.)

  Пропозиція вкладу дійсна до 4 жовтня 2019 року.


  Детальну інформацію про вклад «Подвійний» дізнавайтеся у відділеннях OTP Bank або за телефоном Довідкового центру:

  • (044) 492 34 69

   (вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)

  Вклад ОТП Подвійний

  * Пайовий недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «ОТП Подвійний» ТОВ «КУА «ОТП Капітал», код ЄДРІСІ 23200283. Свідоцтво про реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів № 00643, дата видачі 14.08.2014 р. Свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування №00283 від 24.06.2014 р., строк діяльності інституту спільного інвестування – 10 років з дати реєстрації Фонду у ЄДРІСІ.

  Із проспектом емісії ПНЗІФ «ОТП Подвійний» можна ознайомитись за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Фізкультури, 28Д або на веб-сторінці: www.otpcapital.com.ua.

  ** На письмову вимогу учасника фонду Компанія може здійснити викуп до моменту припинення діяльності фонду, а саме в період з 02.09.2019 р. по 06.09.2019 р. за умови прийняття Компанією рішення про здійснення дострокового викупу та подання інвесторами документів, що необхідні для здійснення такого викупу відповідно до вимог діючого законодавства. У випадку відсутності ініціативи викупу з боку учасника фонду або неприйняття Компанією рішення про здійснення дострокового викупу, інвестування вважається здійсненим до кінця терміну діяльності фонду.. Викуп здійснюється за вартістю, розрахованою на дату зарахування цінних паперів на рахунок фонду, але є неможливим у випадку якщо такий викуп призведе до зменшення обсягу активів нижче мінімального рівня.

  ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ЄДРПОУ 35290039, Ліцензія НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) АД №075876 від 28.09.2012 р., строк дії ліцензії: з 29.09.2012 р. – необмежений. Свідоцтво про включення до державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів № 1148 , видане ДКЦПФР 26.10.2007 р.

  АТ «ОТП Банк» Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011 р. строк дії Ліцензії – необмежений. Ліцензія НКЦПФР на андерайтинг серії АЕ № 185114 від 08.10.2012 р., строк дії Ліцензії з 08.10.2012 р.- необмежений. Ліцензія НКЦПФР на брокерську діяльність AE №185112 від 08.10.12 р., строк дії Ліцензії з 08.10.2012 р. – необмежений.

  Увага: прибутковість інвестицій здійснених на фондовому ринку може збільшитись або зменшитись, результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у цьому матеріалі.

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus