Русский English
 
 
 
Фонд «ОТП Діти»
   
 • Свідоцтво ЄДРІСІ
 • Регламент фонду
 • Проспект
 • Свідоцтво про реєстрацію випуску
 •    
   
   
   
   
  Дивіться також:
 • Індикатори ринку та офіційні курси валют
 • Зворотній зв'язок
 • Запис на консультацію
 •  
   
   
   

  Фонд «ОТП Діти»

  OTP Kids* – фонд, створений з метою довгострокового накопичення коштів на користь дитини. Фонд має дві можливі опції: оформлення інвестиції на батьків з метою подальшого переоформлення на дитину або ж оформлення відразу на дитину.

  Турботливі батьки

  Прогресивні діти

  Рахунок відкриває дорослий з метою накопичення на дитину

  • Батьки
  • Дідусі/бабусі
  • Інші родичі та близькі люди

  Всі батьки хочуть дати своїм дітям забезпечене майбутнє. Даний інструмент – це рішення для батьків, які хочуть сформувати певний стартовий капітал для дитини: на навчання, купівлю першого житла, власну справу чи будь-які інші потреби або мрії дитини.

  Рахунок відкривається відразу на дитину

  • Батьки, які діють від імені малолітньої (до 14 років) дитини
  • Діти самі за себе: «самостійні» підлітки (з 14 років)

  Прогресивні діти, які мають вільні кошти в своєму розпорядженні, хочуть навчитися фінансовій грамоті і шукають інструменти для інвестування, а також батьки, які хочуть долучити своїх дітей до інвестиційних питань та навчити фінансовій грамоті.


  Умови інвестування

  Купівля інвестиційних сертифікатів може здійснюватися в будь-який робочий день, продаж – в будь-який момент, але не раніше ніж через рік після розміщення інвестиції. Таким чином, інвестори мають у своєму розпорядженні довгострокову ліквідну інвестицію з правом поповнення та зняття у будь-який момент.

  Мінімальна сума інвестиції

  20 000 грн.

  Період інвестування

  від 1 року


  Інвестиційна стратегія та структура портфелю

  Фонд є аналогом «absolute return fund», інвестиційна стратегія якого націлена на досягнення та перевищення цільової дохідності фонду за рахунок використання максимально дохідних інструментів ринку. Такі фонди відрізняються від традиційних інвестицій тим, що вони можуть досягати стабільно позитивних результатів діяльності незалежно від ринкових умов. Оскільки для фондів absolute return немає обмежень на використання інвестиційних інструментів, до портфелю фонду можуть бути включені всі можливі фінансові інструменти, що дозволені законодавством.

  Планова структура портфелю фонду:

  • 50% депозит в ОТП Банк для забезпечення стабільного гарантованого доходу.
  • 50% інструменти фондового ринку, що в найближчій перспективі дозволять максимізувати дохідність інвестиції при прийнятному рівні ризику. Наприклад, державні та корпоративні облігації, акції, деривативи.
  • Частковий або повний перехід у валютні інструменти в період очікування девальвації національної валюти.

  Тарифи зберігача за обслуговування рахунку у цінних паперах

  Відкриття рахунку в цінних паперах

  0 грн. – для клієнтів Premium та Private Banking 750 грн. (одноразово)

  Комісія при купівлі

  200 грн.

  Комісія при продажу

  1% (мін. 400 грн. - макс. 2000 грн.) від загальної номінальної вартості


  Оподаткування інвестиційного доходу

  Інвестори інвестиційних фондів платять податок з інвестиційного прибутку. Інвестиційний прибуток з'являється тільки в момент продажу інвестиційних сертифікатів. Це означає, що при довгостроковому інвестуванні сплата податків відтерміновується, що позитивно впливає на капіталізацію інвестиції, а отже, на її загальну дохідність.

  Податок на прибуток

  18%

  Військовий збір

  1,5%


  Придбати сертифікати фонду «OTP Kids» можна у будь-якому відділенні OTP Bank.

  Додаткова інформація також за телефоном 044 492 34 69.

  Із проспектом емісії фонду ПНЗІФ «ОТП Діти» можна ознайомитись за місцем знаходження ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 28 (Літера «Д») або на сайті за адресою: www.otpcapital.com.ua.

  * Пайовий недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «ОТП Діти» ТОВ «КУА «ОТП Капітал», код ЄДРІСІ 23200753. Свідоцтво про внесення інституту спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування №00753, дата видачі: 02.07.2019 р., строк діяльності інституту спільного інвестування – 30 років з дати реєстрації Фонду у Єдиному державному реєстрі інститутів спільного інвестування.

  ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ЄДРПОУ 35290039, Ліцензія НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) АД №075876 від 28.09.2012 р., строк дії ліцензії: з 29.09.2012 р. – необмежений. Свідоцтво про включення до державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів №1148, видане ДКЦПФР 26.10.2007 р.

  Увага: прибутковість інвестицій здійснених на фондовому ринку може збільшитись або зменшитись, результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку.

  ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у цьому матеріалі.

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus