Новини – OTP Capital
Главная Русский English
 
  otpпрес-центр
   
 
28.05.2019
Акційний вклад «Подвійний результат» від ОТП Групи – унікальне поєднання надійності депозиту та прогресивності фонду

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з ОТП Банком пропонують акційний вклад «Подвійний результат», який складається з банківського депозиту та інвестиційного фонду в рівних пропорціях. Даний вклад дозволяє клієнту отримати підвищену ставку за депозитом і додатковий дохід від інвестицій в інструменти фінансового ринку.

 
 
27.03.2019
In Dollar We Trust: про пенсійне накопичення в валюті

Одним з основних бізнесів «ОТП Капітал» є управління активами недержавних пенсійних фондів, тобто ми займаємося інвестуванням пенсійних заощаджень. До того ж, ми є засновником одного з найбільших в Україні пенсійних фондів - «ОТП Пенсія». В грудні 2018 року цьому фонду виповнилося вже 10 років. За цей час учасниками фонду стали 43 200 людей, що зберігають в «ОТП Пенсія» понад 139,2 млн. грн. пенсійних заощаджень. Тільки за підсумками 2018 року у фонд надійшло 15,3 млн. грн. внесків та було виплачено 2,7 млн. пенсій. В цілому в минулому році активи фонду зросли на 22%. До того ж ми встановили новий рекорд – 8 200 нових клієнтів або 25% росту клієнтської бази у 2018 році!

 
 
28.02.2019
Пенсійний фонд «ФріФлайт» змінює банк-зверігач і реквізити для пенсійних внесків

З 1 березня 2019 року пенсійний фонд «ФріФлайт» змінює банк-зверігач на «УКРСИББАНК», відповідно, змінюються і реквізити для пенсійних внесків.

 
 
24.01.2019
Пенсійний фонд з валютною стратегією відтепер у відділеннях ОТП Банку

Відтепер у мережі відділень «ОТП Банку» можна розпочати здійснювати накопичення у недержавному пенсійному фонді «ФріФлайт», активи якого будуть прив’язані до іноземної валюти. Це означає, що всі надходження від вкладників в гривні будуть інвестуватися виключно у валютні активи для захисту від девальвації та отримання валютної дохідності, вищої за валютні банківські депозити. Портфель фонду включатиме найбільш надійні інструменти фінансового ринку – валютні державні облігації та банківські депозити, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.

 
 
26.12.2018
ОТП Капітал розширює пенсійний бізнес. Компанія купила пенсійний фонд «ФріФлайт»

Компанія ОТП Капітал стала одноосібним засновником недержавного пенсійного фонду «ФріФлайт» замість «Науково-виробничого підприємства «Укрпромінвест». Фонд був заснований у 2007 році для недержавного пенсійного забезпечення його учасників, незалежно від місця та характеру їх роботи. Наразі учасниками фонду є 191 людина, а активи фонду складають 736 тис. грн.

 
  1 — 5 з 179
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець  
 
12.10.2017
ОТП Банк удостоївся нагороди MasterCard за високу якість карткового портфеля

Під час традиційного Mastercard Day, що нещодавно був проведений у Києві міжнародною платіжною системою, були названі кращі фінустанови, що домоглися найбільш значних успіхів у певних напрямках в рамках співпраці з MasterCard за підсумками поточного року

 
 
02.10.2017
ОТП Банк уклав партнерську угоду з групою компаній «Техноторг»

АТ «ОТП Банк» та компанія «Техноторг» уклали договір про співпрацю у сфері кредитування аграрних підприємств. У рамках даної партнерської угоди українські аграрії отримують доступ до зручного, простого і швидкого фінансування на придбання засобів захисту рослин, добрив і насіння.

 
 
28.09.2017
1991 Open Data Incubator і OTP Bank за підтримки НБУ відкрили програму для фінтех-стартапів Open Banking Lab

1991 Open Data Incubator, Нацбанк і АТ «ОТП Банк» оголосили про старт спільної інкубаційної програми для фінтех-стартапів Open Banking Lab. Програма спрямована на просування стандарту open banking в Україні.

 
 
26.09.2017
Призначено нового члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк»

За результатами розгляду питань порядку денного позачергових Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 25 вересня 2017 року, єдиний акціонер банку - ВАТ ОТП Банк (Угорщина) прийняв рішення з 01 жовтня 2017 року припинити повноваження пана Іштвана Хамеца (István Hamecz) у якості члена Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» та призначити на посаду члена Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» пана Тамаша Дьордь Гаті (Tamás György Gáti).

 
 
31.08.2017
ОТП Банк і BASF реалізують партнерську програму кредитування аграріїв

ОТП Банк і провідний світовий виробник засобів захисту рослин – міжнародна компанія BASF - розробили партнерську програму фінансування українських аграріїв «Разом вигідніше». Завдяки такому партнерству, за умовами програми представники аграрної галузі можуть отримати кредити на покупку всієї широкої лінійки продукції BASF за ставкою від 13% річних.

 

 

 
  © OTP Pension, 2008-2019. Усі права захищені.