Новини
  Русский English
 
 
 
Преса про OTPCapital
   
   
 
 
 
 
Дивіться також:
 • Компанія OTP Capital
 • Група OTP
 •  
   
   
   

  Новини

  02.03.2018

  Інформація щодо прийняття рішення про ліквідацію Закритого недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду «ОТП Подвійний+»

  Ліквідаційна комісія Фонду повідомляє, що Загальними Зборами Учасників ТОВ «КУА «ОТП Капітал» (протокол №159 від 27.02.2018 р.) було прийнято рішення про ліквідацію Фонду, у зв’язку з закінченням терміну діяльності Фонду.

  Порядок та строки пред’явлення кредиторами Фонду своїх вимог у зв’язку з прийняттям рішення про його ліквідацію наступний:

  1. Строк прийняття заяв про задоволення вимог кредиторів починається з наступного робочого дня після опублікування в офіційному друкованому органі цього Порядку та триває протягом двох місяців. Цей строк вважається таким, що закінчився, якщо всі кредитори Фонду письмово підтвердили відсутність вимог до Фонду.

  2. Кредитори подають заяви про задоволення своїх вимог до Ліквідаційної комісії Фонду за місцезнаходженням Фонду із додаванням документів, які підтверджують наявність у кредитора таких вимог, оформлених належним чином відповідно до чинного законодавства.

  3. Кожна заява про задоволення вимог кредитора підлягає затвердженню або обґрунтованому відхиленню Ліквідаційною комісією Фонду з оформленням відповідного рішення протягом 5 робочих днів з дати її отримання.

  4. На наступний робочий день після прийняття Ліквідаційною комісією Фонду рішення щодо затвердження або відхилення вимог кредитора Ліквідаційна комісія Фонду повідомляє такого кредитора особисто за адресою вказаною в заяві кредитора.

  5. Місцезнаходження, контактні телефони Ліквідаційної комісії: 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 28 (Літера «Д»), тел./факс (044) 492-34-69.

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2018. Усі права захищені. Система Orphus