Русский English
 
 
 
FreeFlight
   
 • Статут фонду
 • Зміни до Інвестиційної декларації
 • Пенсійна схема
 • Показники діяльності фонду
 •    
   
   
   
   
   

  Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт»

  Недержавний пенсійний фонд «Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт» – неприбуткова організація, що здійснює діяльність з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь учасників для подальшого їх інвестування з метою отримання доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат. Одноосібним засновником відкритого недержавного пенсійного фонду «ФріФлайт» є ТОВ «КУА «ОТП Капітал», що є частиною міжнародної OTP Group в Україні. Основними напрямками діяльності компанії є управління активами інвестиційних та венчурних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.

  Вкладниками фонду можуть бути: роботодавець, професійне об’єднання, сам учасник, або ж рідні: діти, батьки, подружжя.

  Пенсійні внески здійснюються вкладником та обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника. Внесені кошти інвестуються в фінансові інструменти, що генерують інвестиційний прибуток. Після досягнення пенсійного віку, учасник отримує додаткову недержавну пенсію. Впродовж періоду пенсійних виплат залишок коштів продовжує приносити прибуток.


  Обслуговуючі компанії

  Компанія з управління активами – ТОВ «Компанія з управління активами «КУА «ОТП Капітал». Компанія «ОТП Капітал» заснована в 2007 році українським банком «ОТП Банк» та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management. Компанія є частиною міжнародної банківської OTP Group, що є ключовим гравцем ринку Угорщини та Центральної і Східної Єв-ропи, обслуговуючи 12,5 млн клієнтів у 10-ти країнах. Це дозволяє використовувати найкращий європейський досвід, технології та практики у своїй роботи, а також тісно співпрацювати з «ОТП Банк», щодо поширення своїх послуг через банківські відділення по всій території Україні. Компанія «ОТП Капітал» надає широкий спектр інвестиційних послуг корпоративним клієнтам та приватним особам. Основними напрямками діяльності компанії є управління активами інвестиційних та венчурних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.

  Ліцензія на діяльність з управління активами – АД №075876. 

  Більш детальна інформація: www.otpcapital.com.ua.

  Банк-зберігач – АТ «УкрСиббанк». Банк засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов шлях від харківського регіонального банку до члена однієї з найбільших світових банківських груп – BNP Paribas, що має двохсотлітню історією та працює у близько 80 країнах. Інтеграція до групи BNP Paribas відкрила «УкрСиббанку» нові можливості: належність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду та перехід на нові стандарти менеджменту. Наразі BNP Paribas посідає перше місце серед іноземних банків, представлених в Україні, за розміром активів, чистими доходами, ринковою капіталізацією. Завдяки стратегічному партнерству з BNP Paribas «УкрСиббанк» є одним з найнадійніших та найстабільніших банків України.

  Ліцензія на провадження депозитарної діяльності – АЕ №286556.

  Ліцензія на діяльність із зберігання активів пенсійних фондів – АЕ №286558.

  Більш детальна інформація:  www.ukrsibbank.com

  Адміністратор – ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку». Компанію «АЦПО» засновано в 2004 році. «АЦПО» є професійним адміністратором пенсійних фондів та займає перше місце в Україні з надання цих послуг - наразі компанія адмініструє 16 пенсійних фондів, де відкрито понад 430 тисяч індивідуальних пенсійних рахунків. Компанія приділяє велику увагу вдосконаленню технологій та покращенню якості послуг на ринку недержавного пенсійного забезпечення. Ця робота поєднує в собі повне забезпечення взаємодії з вкладниками та учасниками пенсійних фондів, а також співпрацю з компанією з управління активами та банком-зберігачем.

  Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування НПФ – АБ №115988.

  Більш детальна інформація: www.acpo.com.ua 


  Контактна інформація

  Недержавний пенсійний фонд «Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт», Код ЄДРПОУ 34985916, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ №90 від 20.07.2007 р., реєстраційний №12102011.

  Адреса: Україна, 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 28 (ЛІТЕРА «Д»).
  Телефон: (044) 492-34-69
  E-mail: pension@otpbank.com.ua

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus