Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт» - OTP Capital
  Русский English
 
 
 
FreeFlight
   
 • Статут фонду
 • Зміни до Інвестиційної декларації
 • Пенсійна схема
 • Показники діяльності фонду
 •    
   
   
   
   
   

  Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт»

  Недержавний пенсійний фонд «Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт» – неприбуткова організація, що здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

  Мета Фонду – провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь учасників для подальшого їх інвестування з метою отримання доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.

  Засновником фонду є Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрпромінвест".

  Вкладником Фонду на користь учасника Фонду може бути: роботодавець учасника Фонду, професійне об’єднання, членом якого є учасник Фонду, сам учасник Фонду, його діти, подружжя, батьки, діти подружжя, у тому числі усиновлені особи та усиновлювачі. Учасники Фонду одночасно можуть бути і вкладниками Фонду.


  Обслуговуючі компанії

  Адміністратор - ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку» засновано в жовтні 2004 році як професійний адміністратор, виключним видом діяльності якого є адміністрування пенсійних фондів (ліцензія Держфінпослуг АБ №115988 від 14.08.2008). Багаторічний досвід адміністрування, висококваліфікований персонал, зосередженість на одному виду діяльності, використання високоякісного програмного забезпечення та постійна оптимізація бізнес-процесів є запорукою лідерства компанії в сфері надання послуг з адміністрування недержавних пенсійних фондів.

  Більш детальна інформація: www.acpo.com.ua.

  Компанія з управління активами – ТОВ «КУА «ОТП Капітал» (ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012) була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг приватним особам та корпоративним клієнтам і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 4 венчурні фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавні пенсійні фонди.

  Більш детальна інформація: www.otpcapital.com.ua.

  Банк-зберігач – АТ "Банк Кредит Дніпро" (Ліцензія на провадження депозитарної діяльності серія АЕ№294659 видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 13.01.2015р., строк дії необмежений) – універсальний банк, що надає повний комплекс фінансово-банківських послуг. Він був зареєстрований Національним банком України 7 липня 1993 р. і знаходився біля витоків формування банківської системи України. Відповідно до класифікації НБУ, Банк Кредит Дніпро входить до групи крупних банків.

  Більш детальна інформація: www.creditdnepr.com.ua


  Контактна інформація

  Недержавний пенсійний фонд «Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт», Код ЄДРПОУ 34985916, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ №90 від 20.07.2007 р., реєстраційний №12102011.

  Адреса: Україна, 49127, м. Дніпро, вул. Гаванська, буд. 17-Б, офіс 2
  Телефон: (056) 377-60-08
  Е-mail: info@npf-ff.com.ua

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2018. Усі права захищені. Система Orphus