Русский English
 
 
 
Умови використання
   
 • Інвестиційні фонди
 •    
   
   
   
   
   

  Умови використання

  Важлива юридична інформація.
  Матеріали, що стали доступними в Інтернеті завдяки OTP Capital, підлягають певним умовам користування. Просуваючись далі за домашню сторінку, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих правил.

  Авторське право.
  Весь контекст даної Веб-сторінки підлягає авторському праву з усіма захищеними правами. Будь-які спроби копіювання інформації з даного Веб-сайту вважатимуться незаконними. Репродукція (повністю чи частково), пересилка (електронним способом чи будь-яким іншим), модифікація, встановлення зв'язку сторінок даного Веб-сайту з іншими в суспільних чи комерційних цілях забороняється без попереднього письмового погодження компанії OTP Capital.

  Застереження.
  Даний сайт створено в інформаційних цілях. OTP Capital зробив все необхідне для отримання інформації з надійних джерел. Дана інформація може змінюватись. Веб-сторінки можуть бути несанкціоновано перекручені, тому надана інформація повинна сприйматися тільки як орієнтовна. OTP Capital не несе відповідальність за будь-які втрати чи шкоду, заподіяні в зв'язку з доступом та використанням даного сайту. Так як пересилання інформації по Інтернету може зазнавати втручання або детального вивчення третіми особами, секретність такої комунікації не може гарантуватися компанією.

   

   

  Інтервальний спеціалізований пайовий інвестиційний фонд «ОТП Валютний»


  OTP Pension
   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus