Команда ризик-менеджменту

Ризик менеджер

В компанії «ОТП Капітал» працює єдина команда професіоналів-однодумців, орієнтованих на успіх та досягнення спільної мети. Основними критеріями роботи компанії є ефективність, професійність та іноваційність.

Олександр Клименко
Менеджер з управління ризиками

Олександр Клименко працює у компанії з січня 2020 року. Олександр відповідає за виявлення, оцінку, контроль та управління наявними та потенційними ризиками, які супроводжують діяльність Компанії. Також він бере участь у вдосконаленні системи управління ризиками та реалізації інвестиційних рішень компанії.
У 2014-2019 роках працював у ПАТ «Банк Михайлівський» та ПАТ «Платинум Банк» у напрямку кредитування та у АТ «УКРСИББАНК» у сфері обслуговування клієнтів корпоративного бізнесу та, пізніше, у реструктуризації проблемних кредитів як фізичних осіб, так і клієнтів МСБ та корпоративного сегментів
Освіту Олександр здобув у 2018 році закінчивши Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «банківська справа». Також, у 2016 році отримав первинне військове звання «молодший лейтенант» закінчивши факультет підготовки офіцерів запасу за спеціальністю «Фінансове забезпечення та економіка бойової та господарської діяльності військ (сил)»

КзУР
Наталя Меженська
Генеральний директор ТОВ «КУА «ОТП Капітал»

Наталя Меженська обіймає посаду генерального директора ОТР Capital з вересня 2016 року. Наталя працює у компанії з початку її заснування. До призначення на посаду генерального директора очолювала департамент з операційної діяльності ОТР Capital, який відповідає за процеси бюджетування, контролінгу, звітності, оформлення угод з активами фондів та господарчої діяльності компанії в цілому. У 2011 року очолила новий проект компанії, пов’язаний з управлінням фондом нерухомості та іншими венчурними інвестиційними фондами.
Наталя Меженська має понад 20 років досвіду роботи в сфері фінансового обліку, контролю та аналізу діяльності підприємств у сфері енергетичного комплексу України, а також у фінансових та інвестиційних установах.
У 2005-2007 роках працювала директором з фінансових питань фінансово-інвестиційного холдингу «Investore Group», а також очолювала спостережні ради декількох інвестиційних фондів, які належали до цього холдингу. У 1998-2004 роках працювала заступником директора з економічних та фінансових питань в групі компаній «Київський Енергетичний Союз», основна діяльність яких була пов’язана з врегулюванням заборгованості великих державних підприємств та підприємств паливно-енергетичного комплексу. Початок кар’єри Наталі відбувся ще у студентські роки. Так, у період з 1993 по 1998 роки вона пройшла шлях від простого бухгалтера до керівника фінансового підрозділу. Свою базову вищу економічну освіту Наталя Меженська отримала у 1994 році закінчивши факультет аналізу та обліку у Севастопольському Технічному Університету. В 2002 році отримала ступінь MBA за спільною програмою Міжнародного Інституту Менеджменту у місті Києві та Carnegie Mellon University (Pittsburgh, США). Має сертифікат з управління активами НКЦПФР.

Рубльова Ганна
Директор Департаменту з управління фінансовими ризиками АТ «ОТП БАНК»

Працює в банку з червня 2005 року, відповідає за управління активами і пасивами, а також операційні ризики та проектну діяльність у сфері ризик-менеджменту. Має понад 15 років досвіду роботи у сфері управління активами і пасивами. Ганна Рубльова з відзнакою закінчила магістерську програму Economic Education and Research Consortium (EERC, зараз – Київська школа економіки) при Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія» за напрямом «Економічна теорія».

Андрій Котюжинський
Директор Департаменту з контролю за кредитними ризиками АТ «ОТП БАНК»

Має більш ніж 12-річний досвід, як в корпоративному секторі банківської сфери, так і в області надання консультаційних послуг в компаніях «Великої четвірки». Свою кар’єру розпочав в 2007 році на посаді внутрішнього аудитора в ОТП Банку. Має досвід роботи в фінансовій установі Bank Forum, консалтингових компаніях PwC Україна та «Делойт» в Україні. Керував проектами по розробці стратегій та підвищення операційної ефективності для комерційних і державних банків України і СНД, а також виступав радником регуляторів фінансових ринків з питань реформування. До нового призначення в ОТП Банку займав посаду директора стратегічного та операційного консалтингу «Делойт» в Україні. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «облік і аудит». Має ступінь магістра.