Накопичуйте кошти на майбутнє ваших дітей разом з OTP Kids

Про фонд

Як працює?

Пайовий інвестиційний фонд OTP Kids – це доступний спосіб розумно та вигідно інвестувати у фондовий ринок з допомогою професійних управляючих.

Все просто. Щоб стати учасником фонду необхідно придбати цінні папери фонду – інвестиційні сертифікати. Зростаючи у вартості, вони приноситимуть вам дохід.

Придбані вами сертифікати зберігаються на рахунку у цінних паперах до моменту їхнього продажу. А от коли продавати – це ваше рішення.

Цікаво, що до недавнього часу стати учасником інвестиційних фондів могли лише дорослі.

Фонд OTP Kids перевернув стандартні підходи до інвестування. Відтепер, участь у інвестиційному фонд можна при бажанні оформити на дитину.

Куди інвестує?

Частина суми прямує на депозити, забезпечуючи таким чином стабільний гарантований дохід.

Інша частина – вкладається у перспективні інструменти фондового ринку – державні та корпоративні облігації, акції та інші цінні папери.

Такі інструменти пропонують значно вищу дохідність, а тому дозволяють збільшити дохідність портфелю фонду. Важливою перевагою фонду є й те, що у період очікування девальвації гривні активи можуть бути частково або повністю переведені у валюту, таким чином, збереження будуть захищені від знецінення.

Загалом, фонд представляє собою інструмент із гнучкою стратегією, яка успішно поєднує різні фінансові інструменти та різні валюти, а відповідно, дозволяє забезпечити потенційно вищу дохідність, ніж за депозитами.

Переваги

Що отримують батьки?

Впевненість у забезпеченому майбутньому своєї дитини. Для батьків – це можливість невеликими частинами протягом тривалого періоду накопичити кошти та забезпечити своїй дитині фінансово стабільне майбутнє.

Гнучкий фінансовий інструмент для накопичення, оформлений безпосередньо на ім’я дитини. Даний інструмент дозволить не тільки накопичити необхідну суму, але й долучити дитину до інвестиційного процесу, показати, як працюють гроші та як розумно відкладати на майбутнє.

Вдячність дітей. Впевнені, що в майбутньому ця матеріальна та, одночасно, освітня інвестиція буде достойно оцінена вашою дитиною. Впевнені також й в тому, що вона принесе значно більші дивіденди, ніж здається на перший погляд.

Що отримують
діти?

Стартовий капітал для дорослого життя. Рано чи пізно діти дорослішають, і тоді вони зіштовхуються з реаліями дорослого життя, де фінансова сторона грає не останню роль. Добре розуміти, що ти маєш початковий капітал на навчання, купівлю житла, власну справу чи будь-яку іншу потребу.

Знання про фінанси. Найкращий спосіб навчити дитину фінансовій грамоті – відкрити для неї накопичувальний вклад. Тільки так, відчуваючи власну заангажованість та фінансову відповідальність, діти вчаться розумно накопичувати кошти, а в нашому випадку, ще й ефективно примножувати їх.

Відчуття турботи батьків. Дітям приємно розуміти, що батьки турбуються про їхнє майбутнє. Як показує досвід, діти, яких батьки з раннього віку навчають поводитись з грошима та долучають до фінансових питань, стають успішними та фінансово незалежними.

Умови участі

Рекомендована сума інвестиціївід 10 000 гривень
Період інвестуваннянеобмежений
Можливість придбання IC*щодня
Можливість продажу IC*будь-коли після 1 року інвестування
*інвестиційні сертифікати

Стати учасником фонду OTP Kids - так само просто, як оформити депозит.
Просто завітай до будь-якого відділення ОТП Банк.

Замовити консультацію

Дякуємо!
Виникла помилка. Спробуйте ще раз!
Замовити консультацію

ПНЗІФ «ОТП Діти» ТОВ «КУА «ОТП Капітал», код ЄДРІСІ 23200753. Свідоцтво №00753, дата видачі 02.07.2019 р., строк діяльності– з 02.07.2019 до 02.07.2049. Із проспектом емісії фонду ПНЗІФ «ОТП Діти» можна ознайомитись за місцем знаходження ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 28 (Літера «Д») або на сайті: www.otpcapital.com.ua.
ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ЄДРПОУ 35290039, Ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012 р., строк дії ліцензії – необмежений.