Русский English
 
 
 
Професійний пенсійний фонд «Магістраль»
   
 • Статут фонду
 • Інвестиційна декларація
 • Зміни до Інвестиційної декларації
 • Пенсійна схема
 • Показники діяльності фонду
 •    
   
   
   
   
   

  Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль»

  Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» – неприбуткова організація, що здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

  Мета створення Фонду – провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь учасників для подальшого їх інвестування з метою отримання доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.

  Вкладником ПНПФ «Магістраль» може бути будь-яка юридична та фізична особа, яка працює в сфері залізничного транспорту та транспортного будівництва.

  Недержавний пенсійний фонд «Магістраль» - це:

  • посилення соціального захисту залізничників шляхом забезпечення їх додатковими до державної пенсії пенсійними виплатами;
  • вмотивування до довгострокової праці шляхом збільшення розміру пенсійного внеску роботодавця залежно від віку працівника;
  • закріплення кваліфікованих кадрів через зростання розміру пенсійних накопичень працівника відповідно до стажу роботи в галузі;
  • розширення соціального пакету залізничників;
  • формування позитивного іміджу компаній-вкладників як соціально відповідальних роботодавців.

  Засновник Фонду

  Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників України – основною метою діяльності профспілки є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також з іншими об’єднаннями громадян.

  Обслуговуючі компанії

  Адміністратор - ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку» засновано в жовтні 2004 році як професійний адміністратор, виключним видом діяльності якого є адміністрування пенсійних фондів (ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008). Багаторічний досвід адміністрування, висококваліфікований персонал, зосередженість на одному виду діяльності, використання високоякісного програмного забезпечення та постійна оптимізація бізнес-процесів є запорукою лідерства компанії в сфері надання послуг з адміністрування недержавних пенсійних фондів.
  Більш детальна інформація: www.acpo.com.ua.

  Компанія з управління активами – ТОВ «КУА «ОТП Капітал» (ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012) була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним з лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться публічні та венчурні інвестиційні фонди, активи страхових компаній та недержавних пенсійний фондів.

  Більш детальна інформація: www.otpcapital.com.ua.

  Банк-зберігач - «УкрСиббанк» засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов шлях від харківського регіонального банку до члена однієї з найбільших світових банківських груп – BNP Paribas, що має двохсотлітню історією та працює у близько 80 країнах. Інтеграція до групи BNP Paribas відкрила «УкрСиббанку» нові можливості: належність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду та перехід на нові стандарти менеджменту. Наразі BNP Paribas посідає перше місце серед іноземних банків, представлених в Україні, за розміром активів, чистими доходами, ринковою капіталізацією. Завдяки стратегічному партнерству з BNP Paribas «УкрСиббанк» є одним з найнадійніших та найстабільніших банків України. Ліцензія на провадження депозитарної діяльності – АЕ №286556. Ліцензія на діяльність із зберігання активів пенсійних фондів – АЕ №286558.

  Більш детальна інформація: www.ukrsibbank.com.

  Контактна інформація ПНПФ «Магістраль»

  Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль», Код ЄДРПОУ – 34832684, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ №87 від 22.01.2007, реєстраційний номер 12101952.
  Адреса: 03049, Україна, м. Київ, вул. проспект Повітрофлотський, буд. 15-А
  Телефон: (044) 406-92-04, (044) 465-00-70.
  Сторінка ПНПФ «Магістраль» на сайті Профспілки www.zalp.org.ua

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2020. Усі права захищені. Система Orphus