Наша команда

Керівництво

Основу команди складає Дирекція – висококваліфіковані  спеціалісти, що мають багатий досвід роботи на ринку цінних паперів України та пройшли сертифікацію в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

Наталя Меженська
Генеральний директор

Наталя Меженська обіймає посаду генерального директора ОТР Capital з вересня 2016 року. Наталя працює у компанії з початку її заснування. До призначення на посаду генерального директора очолювала департамент з операційної діяльності ОТР Capital, який відповідає за процеси бюджетування, контролінгу, звітності, оформлення угод з активами фондів та господарчої діяльності компанії в цілому. У 2011 року очолила новий проект компанії, пов’язаний з управлінням фондом нерухомості та іншими венчурними інвестиційними фондами.
Наталя Меженська має понад 20 років досвіду роботи в сфері фінансового обліку, контролю та аналізу діяльності підприємств у сфері енергетичного комплексу України, а також у фінансових та інвестиційних установах.
У 2005-2007 роках працювала директором з фінансових питань фінансово-інвестиційного холдингу «Investore Group», а також очолювала спостережні ради декількох інвестиційних фондів, які належали до цього холдингу. У 1998-2004 роках працювала заступником директора з економічних та фінансових питань в групі компаній «Київський Енергетичний Союз», основна діяльність яких була пов’язана з врегулюванням заборгованості великих державних підприємств та підприємств паливно-енергетичного комплексу. Початок кар’єри Наталі відбувся ще у студентські роки. Так, у період з 1993 по 1998 роки вона пройшла шлях від простого бухгалтера до керівника фінансового підрозділу. Свою базову вищу економічну освіту Наталя Меженська отримала у 1994 році закінчивши факультет аналізу та обліку у Севастопольському Технічному Університету. В 2002 році отримала ступінь MBA за спільною програмою Міжнародного Інституту Менеджменту у місті Києві та Carnegie Mellon University (Pittsburgh, США). Має сертифікат з управління активами НКЦПФР.

Юрій Олексієнко
Керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності

Юрій Олексієнко працює в компанії OTP Capital з квітня 2016 року, розробляє та впроваджує інвестиційні стратегії та продукти для нових та існуючих фондів, здійснює управління активами страхових компаній. З травня 2017 року очолює інвестиційний департамент.
У 2005-2016 роках Юрій працював у компаніях Millennium Capital, ТОВ «Сортис», KBC Securities Ukraine, де займав посади від аналітика до керівника аналітичного департаменту та інвестиційного управляючого. Має більше 10 років досвіду в інвестиційній галузі.
Юрій Олексієнко з відзнакою закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка у 1998, де отримав кваліфікацію магістра з математики. Другу вищу освіту та ступінь магістра з фінансів Юрій отримав у CORIPE Piemonte, University of Turin (Італія) у 2003 році. Має сертифікати НКЦПФР з управління активами.

Євгенія Андрієнко
Головний бухгалтер

Євгенія Андрієнко працює в компанії OTP Capital з серпня з 2007 року, відповідає за процеси бюджетування та звітності, організацію обліку господарсько-фінансової діяльності Компанії та її інвестиційних фондів.
Євгенія Андрієнко має 20 років безперервного бухгалтерського стажу.
У 1995-1997 роках працювала бухгалтером у спільному україно-грецькому підприємстві «Лінк-Лтд», у 1997-2007 роках – заступником головного бухгалтера у ТОВ «АС Нільсен Юкрейн» (незалежні маркетингові дослідження).
Євгенія Андрієнко у 1992 році закінчила Київський політехнічний університет, у 1998 році отримала другу вищу освіту в Українському фінансово-економічному інституті за спеціальністю «Облік та аудит». Має сертифікат з управління активами НКЦПФР та кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку, видане Українським інститутом розвитку фондового ринку.

Світлана Парандій
Керівник департаменту з питань маркетингу та продажів

Світлана Парандій працює в компанії з 2014 року. Департамент з питань маркетингу та продажів вона очолила в листопаді 2019 року. В межах своїх повноважень Світлана відповідає за формування та впровадження маркетингової стратегії, стратегії зовнішньої та внутрішньої комунікації, організацію та забезпечення продажів інвестиційних продуктів, реалізацію проектів по розробці нових продуктів компанії, а також за забезпечення підтримки регіональної мережі ОТП Банк та за розвиток нових каналів продажів.
Свій освітній шлях Світлана розпочала в 2006 році в Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченко, в Інституті Філології. В 2010 році паралельно вступила до цього ж університету для здобуття другої освіти за напрямком «Фінанси». В 2016 році пройшла курси з підвищення кваліфікації за напрямком «Управління маркетингом» при Київському політехнічному інституті. Цього ж року здобула сертифікат з «Marketing Management» від Pro Business School (IPMA-Certification).

Наглядова рада

Вищим органом управління компанії OTP Capital є Наглядова Рада, до складу якої входять представники OTP Group з різних країн.

Мудрий Володимир
Голова правління ОТП Банк

Закінчив економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) і Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Свою роботу в ОТП Банку розпочав у 2005 році на посаді керівника операційного відділу Волинської філії ОТП Банку, а через рік обійняв посаду начальника операційного відділу АТ «ОТП Банк». З 2008 по 2010 рр. – Начальник Управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів ОТП Банку.

З 2010 року очолював ТОВ «ОТП Кредит», а з липня 2012 року – Член Правління АТ «ОТП Банк», відповідальний за бізнес-лінію роздрібного бізнесу. З 16 листопада 2020 року – Голова Правління ОТП Банку.

Андраш Гроф
Керівник відділу управління світовими ринками, OTP Bank, Будапешт, Угорщина.

Пан Гроф є відповідальним за спостереження та координацію діяльності OTP Group в галузі іноземного капіталу та грошового ринку, приватного банківського обслуговування та інвестиційних послуг.

Пан Гроф має більш ніж 25-річний досвід роботи у провідних фінансових інститутах та інвестиційних компаніях:

1996–1998 – Торговець і трейдер цінними паперами з фіксованим доходом у «HYPO Securities, Будапешт, Угорщина» (входила до ТОП-3 провідних брокерських фірм в Угорщині на той час).

1999 – Торговець цінними паперами з фіксованим доходом у «Cantor Fitzgerald», Лондон, Сполучене Королівство» (глобальний інвестиційний банк та брокерська фірма).

2004 – 2008 – Продаж преміальних продуктів та нових ринків у «ERSTE Bank AG, Відень, Австрія» (провідна комерційна банківська група в Центральній та Східній Європі).

2008 – теперешній час – керівник відділу управління світовими ринками в «OTP Bank, Будапешт, Угорщина» (провідна комерційна банківська група в Центральній та Східній Європі).

Пан Гроф закінчив Пізький університет (Угорщина) у 1998 році зі ступенем магістра наук у галузі корпоративних фінансів. У 2018 році пан Гроф отримав диплом MBA Маастрихтської школи менеджменту (Нідерланди). Пан Андрас Гроф є членом Наглядової ради КУА «ОТП Капітал» з листопада 2021 року.

Петко Крастев
Голова Правління та Виконавчий директор DSK Assets Management (Болгарія)

Петько Крастєв обіймає посаду Голови Правління та Виконавчого директора компанії з управління активами DSK Assets Management (Болгарія).
Пан Крастєв має понад 17 років досвіду роботи в провідних фінансових та інвестиційних компаніях:
1997-1999 – компанія «Financial House Ever Ltd.», Болгарія (Член Ради Директорів).
1999-1999 – «Unionbank», Болгарія (Начальник департаменту корпоративних цінних паперів).
1999-2004 – компанія «ING Pension Insurance Company», Болгарія (портфоліо-менеджер).
2004-2005 – «DSK Bank», Болгарія (Проджект менеджер з інвестиційних фондів).
З 2005 – компанія «DSK Asset Management».
Пан Крастєв є Членом Правління та Головою Інвестиційного комітету Болгарської асоціації компаній з управління активами.
Петько Крастєв виграв нагороду в категорії «Внесок у розвиток небанківського фінансового сектору» Болгарського Національного конкурсу “Містер / Місіс Економіка” за 2007 рік (Конкурс, організований журналом «Економіка» та Асоціацією промислового капіталу в Болгарії і знаходиться під патронажем міністра економіки та енергетики. Цей своєрідний Оскар за оцінку болгарського “Містер / Місіс економіки”, сформованого з близько 200 чоловік, що працюють в області економіки, бізнесу, фінансів, політики та ЗМІ).
В 1997 Петько Крастєв отримав ступінь MBA в сфері міжнародних економічних відносин в Технічному університеті м. Софія; в 1993 пан Крастєв закінчив навчання в Технічному університеті м. Софія та отримав диплом факультету електронної техніки та мікроелектроніки.

Хейнц Фрідьєш Фердінанд
Заступник генерального директора OTP Fund Management Pte. Ltd (Угорщина) та голова наглядової ради в OTP Capital

Закінчив Budapest University of Economics, а потім London School of Economics (LSE) з аспірантурою з економіки. Свій перший професійний досвід він здобув у регуляторному відділі МНБ (Угорський центральний банк) у 1997-98 рр. Після цього, між 1999 і 2017 роками, він здобув професійний досвід за кордоном. Спочатку він працював у Bank of England в Лондоні з 1999 по 2001 рік у галузі фінансової стабільності, а потім з 2001 по 2003 рік очолював відділ аналізу ринків Центральної та Східної Європи лондонського відділу досліджень Bank of Tokyo-Mitsubishi. Після цього він працював в Економічному управлінні European Central Bank (ECB) у Франкфурті з 2003 по 2017 рік, де контролював макроекономічний аналіз спочатку в країнах Центральної та Східної Європи (Угорщина, Румунія, Естонія), а потім у країнах єврозони ( Ірландія та Іспанія). У цій роботі він представляв ЄЦБ у кількох країнах за програмами МВФ-ЄС. Протягом років роботи в ЄЦБ, у 2012-2013 роках, на прохання МВФ, він 2 роки працював експертом з Центральної та Східної Європи в регіональному дослідницькому підрозділі Європейського департаменту у штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні. За роки свого перебування за кордоном він опублікував численні професійні публікації з макроекономічних та методологічних тем (Journal of Macroeconomics, МВФ, робочі документи ЄЦБ). Він є заступником генерального директора OTP Fund Management Pte. Ltd. з січня 2018 року, де координує розвиток міжнародного бізнесу та макроекономічні дослідження в компанії. Він працює головою наглядової ради в OTP Capital з жовтня 2020 року.