Наша команда

Керівництво

Основу команди складає Дирекція – висококваліфіковані  спеціалісти, що мають багатий досвід роботи на ринку цінних паперів України та пройшли сертифікацію в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

Наталя Меженська
Генеральний директор

Наталя Меженська обіймає посаду генерального директора ОТР Capital з вересня 2016 року. Наталя працює у компанії з початку її заснування. До призначення на посаду генерального директора очолювала департамент з операційної діяльності ОТР Capital, який відповідає за процеси бюджетування, контролінгу, звітності, оформлення угод з активами фондів та господарчої діяльності компанії в цілому. У 2011 року очолила новий проект компанії, пов’язаний з управлінням фондом нерухомості та іншими венчурними інвестиційними фондами.
Наталя Меженська має понад 20 років досвіду роботи в сфері фінансового обліку, контролю та аналізу діяльності підприємств у сфері енергетичного комплексу України, а також у фінансових та інвестиційних установах.
У 2005-2007 роках працювала директором з фінансових питань фінансово-інвестиційного холдингу «Investore Group», а також очолювала спостережні ради декількох інвестиційних фондів, які належали до цього холдингу. У 1998-2004 роках працювала заступником директора з економічних та фінансових питань в групі компаній «Київський Енергетичний Союз», основна діяльність яких була пов’язана з врегулюванням заборгованості великих державних підприємств та підприємств паливно-енергетичного комплексу. Початок кар’єри Наталі відбувся ще у студентські роки. Так, у період з 1993 по 1998 роки вона пройшла шлях від простого бухгалтера до керівника фінансового підрозділу. Свою базову вищу економічну освіту Наталя Меженська отримала у 1994 році закінчивши факультет аналізу та обліку у Севастопольському Технічному Університету. В 2002 році отримала ступінь MBA за спільною програмою Міжнародного Інституту Менеджменту у місті Києві та Carnegie Mellon University (Pittsburgh, США). Має сертифікат з управління активами НКЦПФР.

Юрій Олексієнко
Керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності

Юрій Олексієнко працює в компанії OTP Capital з квітня 2016 року, розробляє та впроваджує інвестиційні стратегії та продукти для нових та існуючих фондів, здійснює управління активами страхових компаній. З травня 2017 року очолює інвестиційний департамент.
У 2005-2016 роках Юрій працював у компаніях Millennium Capital, ТОВ «Сортис», KBC Securities Ukraine, де займав посади від аналітика до керівника аналітичного департаменту та інвестиційного управляючого. Має більше 10 років досвіду в інвестиційній галузі.
Юрій Олексієнко з відзнакою закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка у 1998, де отримав кваліфікацію магістра з математики. Другу вищу освіту та ступінь магістра з фінансів Юрій отримав у CORIPE Piemonte, University of Turin (Італія) у 2003 році. Має сертифікати НКЦПФР з управління активами.

Євгенія Андрієнко
Головний бухгалтер

Євгенія Андрієнко працює в компанії OTP Capital з серпня з 2007 року, відповідає за процеси бюджетування та звітності, організацію обліку господарсько-фінансової діяльності Компанії та її інвестиційних фондів.
Євгенія Андрієнко має 20 років безперервного бухгалтерського стажу.
У 1995-1997 роках працювала бухгалтером у спільному україно-грецькому підприємстві «Лінк-Лтд», у 1997-2007 роках – заступником головного бухгалтера у ТОВ «АС Нільсен Юкрейн» (незалежні маркетингові дослідження).
Євгенія Андрієнко у 1992 році закінчила Київський політехнічний університет, у 1998 році отримала другу вищу освіту в Українському фінансово-економічному інституті за спеціальністю «Облік та аудит». Має сертифікат з управління активами НКЦПФР та кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань бухгалтерського обліку професійних учасників фондового ринку, видане Українським інститутом розвитку фондового ринку.

Світлана Парандій
Керівник департаменту з питань маркетингу та продажів

Світлана Парандій працює в компанії з 2014 року. Департамент з питань маркетингу та продажів вона очолила в листопаді 2019 року. В межах своїх повноважень Світлана відповідає за формування та впровадження маркетингової стратегії, стратегії зовнішньої та внутрішньої комунікації, організацію та забезпечення продажів інвестиційних продуктів, реалізацію проектів по розробці нових продуктів компанії, а також за забезпечення підтримки регіональної мережі ОТП Банк та за розвиток нових каналів продажів.
Свій освітній шлях Світлана розпочала в 2006 році в Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченко, в Інституті Філології. В 2010 році паралельно вступила до цього ж університету для здобуття другої освіти за напрямком «Фінанси». В 2016 році пройшла курси з підвищення кваліфікації за напрямком «Управління маркетингом» при Київському політехнічному інституті. Цього ж року здобула сертифікат з «Marketing Management» від Pro Business School (IPMA-Certification).

Наглядова рада

Вищим органом управління компанії OTP Capital є Наглядова Рада, до складу якої входять представники OTP Group з різних країн.

Мудрий Володимир
Голова правління ОТП Банк

Закінчив економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) і Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Свою роботу в ОТП Банку розпочав у 2005 році на посаді керівника операційного відділу Волинської філії ОТП Банку, а через рік обійняв посаду начальника операційного відділу АТ «ОТП Банк». З 2008 по 2010 рр. – Начальник Управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів ОТП Банку.

З 2010 року очолював ТОВ «ОТП Кредит», а з липня 2012 року – Член Правління АТ «ОТП Банк», відповідальний за бізнес-лінію роздрібного бізнесу. З 16 листопада 2020 року – Голова Правління ОТП Банку.

Гюзо Нютрай
Директор по інвестиціям та послугам з цінними паперами OTP Bank Plc. (Угорщина)

Гюзо Нютрай обіймає посаду Директора по інвестиціям та послугам з цінними паперами OTP Bank Plc. (Угорщина) та відповідає за розвиток операцій з цінними паперами в Угорщині та інших країнах Східної Європи, в яких є представники OTP Group, також очолює «Систему успішного фінансового планування» в OTP Bank Угорщини та її дочірніх компаній у Центральній та Східній Європі. Гюзо Нютрай є членом кількох Наглядових Рад та Рад директорів провідних компаній в галузі управління активами і банківської справи (а саме: «OTP Fund Management Угорщини», «ОТП Фонд Нерухомості», «ЦКБ банк», «Фонд по захисту прав інвесторів» Угорщина).
Пан Нютрай має понад 19 років досвіду роботи в провідних фінансових та інвестиційних компаніях:
1995-1997 – компанія “Hungarian State Development Institute”, (аналітик).
1997-1998 – компанія “CIB Bank Hungary” (корпоративні фінанси).
1998-2001 – “Raiffeisen Asset Management Hungary” (управління фондами та продажі).
2001-2004 – компанія “CDP Capital – Canadian Hungarian Joint Asset Management” (Директор з інвестицій та генеральний менеджер).
2004 – OTP Bank Plc., Угорщина (Директор по інвестиціям та послугам з цінними паперами).
В 2000 році Гюзо Нютрай отримав диплом фінансового аналітика Спілки фінансових аналітиків (EFFAS); в 1997 році пан Нютрай закінчив навчання в Економічному Університеті м. Будапешт, Угорщина та отримав диплом факультету фінансового та корпоративного аналізу.

Петко Крастєв
Голова Правління та Виконавчий директор DSK Assets Management (Болгарія)

Петько Крастєв обіймає посаду Голови Правління та Виконавчого директора компанії з управління активами DSK Assets Management (Болгарія).
Пан Крастєв має понад 17 років досвіду роботи в провідних фінансових та інвестиційних компаніях:
1997-1999 – компанія «Financial House Ever Ltd.», Болгарія (Член Ради Директорів).
1999-1999 – «Unionbank», Болгарія (Начальник департаменту корпоративних цінних паперів).
1999-2004 – компанія «ING Pension Insurance Company», Болгарія (портфоліо-менеджер).
2004-2005 – «DSK Bank», Болгарія (Проджект менеджер з інвестиційних фондів).
З 2005 – компанія «DSK Asset Management».
Пан Крастєв є Членом Правління та Головою Інвестиційного комітету Болгарської асоціації компаній з управління активами.
Петько Крастєв виграв нагороду в категорії «Внесок у розвиток небанківського фінансового сектору» Болгарського Національного конкурсу “Містер / Місіс Економіка” за 2007 рік (Конкурс, організований журналом «Економіка» та Асоціацією промислового капіталу в Болгарії і знаходиться під патронажем міністра економіки та енергетики. Цей своєрідний Оскар за оцінку болгарського “Містер / Місіс економіки”, сформованого з близько 200 чоловік, що працюють в області економіки, бізнесу, фінансів, політики та ЗМІ).
В 1997 Петько Крастєв отримав ступінь MBA в сфері міжнародних економічних відносин в Технічному університеті м. Софія; в 1993 пан Крастєв закінчив навчання в Технічному університеті м. Софія та отримав диплом факультету електронної техніки та мікроелектроніки.

Фрідьєс Фердинанд Хайнц
Заступник генерального директора OTP Fund Management Pte. Ltd (Угорщина) та голова наглядової ради в OTP Capital

Закінчив Budapest University of Economics, а потім London School of Economics (LSE) з аспірантурою з економіки. Свій перший професійний досвід він здобув у регуляторному відділі МНБ (Угорський центральний банк) у 1997-98 рр. Після цього, між 1999 і 2017 роками, він здобув професійний досвід за кордоном. Спочатку він працював у Bank of England в Лондоні з 1999 по 2001 рік у галузі фінансової стабільності, а потім з 2001 по 2003 рік очолював відділ аналізу ринків Центральної та Східної Європи лондонського відділу досліджень Bank of Tokyo-Mitsubishi. Після цього він працював в Економічному управлінні European Central Bank (ECB) у Франкфурті з 2003 по 2017 рік, де контролював макроекономічний аналіз спочатку в країнах Центральної та Східної Європи (Угорщина, Румунія, Естонія), а потім у країнах єврозони ( Ірландія та Іспанія). У цій роботі він представляв ЄЦБ у кількох країнах за програмами МВФ-ЄС. Протягом років роботи в ЄЦБ, у 2012-2013 роках, на прохання МВФ, він 2 роки працював експертом з Центральної та Східної Європи в регіональному дослідницькому підрозділі Європейського департаменту у штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні. За роки свого перебування за кордоном він опублікував численні професійні публікації з макроекономічних та методологічних тем (Journal of Macroeconomics, МВФ, робочі документи ЄЦБ). Він є заступником генерального директора OTP Fund Management Pte. Ltd. з січня 2018 року, де координує розвиток міжнародного бізнесу та макроекономічні дослідження в компанії. Він працює головою наглядової ради в OTP Capital з жовтня 2020 року.