Новини

Фонд OTP Kids – найкраща інвестиція в майбутнє дитини!

Діти мають багато мрій – від легко втілюваних до складніших, від реальних до «космічних». Ваша дитина може мріяти про те, щоб стати відомим фешн-дизайнером чи видатним нейробіологом, про відвідання Діснейленду чи про подорож на Марс. Мрії можуть бути мотивуючими, неординарними та сміливими. Проте, якими б вони не були, на їх втілення потрібні гроші.

Клієнти фонду «OTP Kids» вже на шляху до здійснення своїх мрій. Інвестуючи в «дитячий» фонд від OTP Capital юні інвестори навчаються фінансовій грамоті, в той час, коли батьки спокійні за їхнє забезпечене майбутнє.

Які переваги отримують інвестори фонду «OTP Kids»?

  • Довгостроковий вклад з гнучкими умовами участі – можливість виходу в будь-який момент після одного року інвестування
  • Дохідність вищу за середню депозитну ставку (UIRD)
  • Захищеність коштів від девальвації

На сьогодні активи фонду «OTP Kids» вже перевищили 6 млн. грн., що стало підставою для визнання його таким, що відбувся! Що це означає? Згідно законодавства кожен новостворений пайовий інвестиційний фонд має у своєму розпорядженні пів року для досягнення мінімального обсягу активів – наразі це 1 250 мінімальних зарплат, або 5,2 млн. грн.

Фонд продовжує активно зростати, залучаючи все нових і нових інвесторів. Нагадуємо, що метою OTP Capital є не лише забезпечити наших юних інвесторів стартовим капіталом, але й покращити фінансову грамотність, навчивши їх «розумному» інвестування.

Дізнатися більше про продукт та оформити заявку на консультацію можна за посиланням.

Інші новини

25.02.2020
У вас є чудова нагода повернути 18% податкової пільги з суми пенсійних внесків, здійснених протягом 2019 року.
Читати більше
21.02.2020
Вже 24-й рік поспіль журнал «Бізнес» визначає кращих представників банківського, інвестиційного та страхового ринків України. Цього року на ряду з...
Читати більше
18.02.2020
Вже вкотре команда OTP Capital провела унікальну біржову гру-симуляцію, де повністю відтворені робота інвестиційної компанії, обіг цінних паперів, торги на...
Читати більше