Вклад “Подвійний” від OTP Group. Старт нового періоду розміщення

Кожного року у вересні за традицією ОТП Капітал разом з ОТП Банк стартують продаж «гібридного» фінансового продукту – вкладу «Подвійний». Цього року розміщення відбудеться  з 20 вересня по 22 жовтня 2021 року. Вклад поєднує в собі два різні інструменти з різними термінами інвестування: 3-х місячний депозит в ОТП Банк та інвестиції терміном 12 місяців у пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) від ОТП Капітал.

Ідея створення продукту «Подвійний» започаткована ще у середині двохтисячних нашими угорськими колегами. Тоді компанія OTP Fund Management Hungary та OTP Bank Hungary вирішили поєднати звичайний банківський депозит та інвестиційний фонд – так з’явився «подвійний» продукт.

Поєднання різних фінансових інструментів дає консервативно налаштованим клієнтам не тільки можливість отримати підвищену ставку за депозитом, але й можливість інвестувати в ПІФ.

Історично депозитна частина вкладу приносила інвесторам вкладу «Подвійний» на 1-5% вище дохідності, ніж за стандартним депозитом в ОТП Банк з таким же періодом розміщення. Що ж стосується фонду, то його дохідність завжди перевищувала дохідності річних депозитів від ОТП Банк та інших провідних банків країни. За попередній період дохідність фонду склала 10% річних.

Також ще однією перевагою фонду є щорічна виплата доходу у вигляді дивідендів, які у порівнянні зі звичайним інвестиційним доходом оподатковуються вдвічі меншою ставкою – 9%.

Отже, інвестуючи у вклад «Подвійний», наш клієнт отримує інвестицію, яка складається з двох рівних частин, розміщених на депозит та в інвестиційний фонд, з різними інвестиційними періодами, з підвищеною дохідністю по депозитній частині та вдвічі меншими податками по частині, що інвестована до фонду.

З умовами участі, строками розміщення та результатами діяльності фонду можна ознайомитись на сторінці фонду «ОТП Подвійний». Для більш детальної консультації залишайте заявку на консультацію.

Пайовий недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «ОТП Подвійний» (ПНЗІФ «ОТП Подвійний», Код ЄДРІСІ: 23200283. Свідоцтво про реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів №, 002336, дата видачі 25.06.2020. Свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування №00283 від 24.06.2014, строк діяльності – з дати реєстрації Фонду у ЄДРІСІ до 25.06.2024

Із проспектом емісії ПНЗІФ «ОТП Подвійний» можна ознайомитись за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Фізкультури, 28Д або на веб-сторінці: ПНЗІФ «ОТП Подвійний».

ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ЄДРПОУ 35290039, Ліцензія НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) АД №075876 від 28.09.2012 р., строк дії ліцензії: з 29.09.2012 р. – необмежений.

Увага: прибутковість інвестицій здійснених на фондовому ринку може збільшитись або зменшитись, результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у цьому матеріалі.