Новини

Вклад «Подвійний результат» від OTP Group. Підсумки та початок нового періоду розміщення

25 травня завершився черговий інвестиційний період фонду «ОТП Подвійний результат», що є частиною сумісного продукту компанії ОТП Капітал та ОТП Банк. Детальніше про продукт та про історію його створення ви можете прочитати в попередньому випуску новин.

Цього року фонд традиційно показав високі результати діяльності, принісши інвесторам близько 17% річних.  Важливою перевагою даного фонду є й те, що дохід виплачується у вигляді дивідендів, тому оподатковується за значно нижчою ставкою податку на доходи фізичних осіб: 9%  замість 18%. Така податкова перевага дозволяє збільшити чисту дохідність інвестиції.

Нагадаємо, що депозитна частина вкладу «Подвійний результат» принесла нашим клієнтам в минулому році 15% річних. Більш детальніше про продукт, історичну дохідність та умови інвестування можна ознайомитися на сторінці фонду.

На разі ми вже підвели підсумки попереднього року, а отже можемо оголошувати новий період розміщення, який триватиме з 27 травня 2020 року до 26 червня 2020 року. За традицією вклад буде складатися з двох частин:

  • 3-х місячного депозиту від ОТП Банк та
  • інвестиції терміном до 12 місяців у пайовий інвестиційний фонд «ОТП Подвійний результат» від ОТП Капітал.

Депозитна частина вкладу принесе клієнтам 11% річних, а гроші, вкладені у фонд, будуть інвестовані у облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Дохід по інвестиційному фонду за традицією буде сплачений у вигляді дивідендів, а після завершення інвестиційного періоду 24.05.2021, клієнти матимуть змогу пролонгувати інвестицію.

Вже багато років клієнти ОТП Капітал та ОТП Банку користуються подвійною інвестиційною пропозицією,  а отже, вже багато років наші клієнти збирають подвійні плоди від такої інвестиції. Пропонуємо й вам перевірити переваги продукту «Подвійний результат» на власному досвіді. Для оформлення вкладу завітайте до будь-якого відділення ОТП Банк. Для консультації можете заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

 

Пайовий недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «ОТП Подвійний результат» ТОВ «КУА «ОТП Капітал», код ЄДРІСІ 23200471. Свідоцтво про реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів № 001181, дата видачі 22.03.2017 р. Свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування №00471 від 11.01.2017 р., строк діяльності інституту спільного інвестування – 10 років з дати реєстрації Фонду у ЄДРІСІ.
Із проспектом емісії ПНЗІФ «ОТП Подвійний результат» можна ознайомитись за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Фізкультури, 28Д або на веб-сторінці: www.otpcapital.com.ua.
ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ЄДРПОУ 35290039, Ліцензія НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) АД №075876 від 28.09.2012 р., строк дії ліцензії: з 29.09.2012 р. – необмежений.
Увага: прибутковість інвестицій здійснених на фондовому ринку може збільшитись або зменшитись, результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у цьому матеріалі.

Інші новини

28.05.2020
Що відбувається у світі? Світові фінансові ринки продовжують відновлюватися. В найбільших економіках світу продовжується згасання пандемії Covid-19. Японія оголосила про...
Читати більше
27.05.2020
Нещодавно активи фонду «ОТП Пенсія», власником та компанією з управління активами якого є КУА «ОТП Капітал», перевищили позначку в 200...
Читати більше
14.05.2020
Наприкінці травня, вже дев’ятий рік поспіль ОТП Капітал разом з ОТП Банк запропонують своїм клієнтам сумісний «гібридний» фінансовий продукт. Історія...
Читати більше