Новини

OTP Capitalism – гра, що навчає інвестуванню!

Чи знають сучасні діти, яка різниця між акціями та облігаціями? Куди та коли краще інвестувати? Яку стратегію обрати: збереження чи дохідності? Якої тактики дотримуватись: агресивної чи консервативної?

Тепер знають! Все більше й більше дітей дізнається про це. Компанія OTP Capital взяла на себе важливу місію – розвивати фінансово грамотну молодь. Як ви думаєте, що для цього потрібно? Звичайно ж, навчати. Навчати коли? З дитинства. Навчати як? Краще всього – граючись.

Саме з цією метою було створено OTP Capitalism – гру, що навчає інвестуванню. Гра пояснює суть та механіку фондового ринку. Гравці при цьому можуть на годину поринути у світ інвестицій та отримати всю палітру відчуттів та емоцій від захоплюючих торгів, а іноді й від досить непередбачуваних результатів.

Цього разу ми два тижні поспіль навчали підлітків інвестуванню. Нашими гравцями стали учні 7-11 класів ліцею «КРОК» та учні міжнародної бізнес-школи «Mini boss». Як і попереднього разу, торги проходили онлайн через мобільні пристрої. Деякі з гравців раніше вже грали в нашу гру, але в картковій версії. Тож цього разу вони мали змогу порівняти обидва варіанти та зацінити наш апдейт.

Гра, як завжди, проходила динамічно та емоційно. У обох іграх були присутні різні стратегії та підходи – тут були інвестори, які вивірено формували свої інвестиційні портфелі, але були й спекулянти. Ось декілька думок від наших гравців щодо обраних стратегій:

  • «Спочатку гри була стратегія скупити опціони на ураган і державні облігації, потім, коли ураган спрацював, ми стали скуповувати всі акції за вигідними нам цінами».
  • «Ми вибрали стратегію скуповування акцій та вона непогано спрацювала».
  • «Ми вирішили купувати більше державних облігацій, адже 100% знали що вони кожного періода будуть приносити нам гроші, а далі вже дивилися по ситуації попередніх періодів».
  • «У нас була стратегія ставити високі ціни і знаходити людей, які не розуміють ціни і купують».
  • «Ризикована, тому що ризикуючи, можна досягти більшого ніж, якщо сидіти не ризикуючи».

Як бачите, гра не залишає байдужим нікого. І головне, діти виносять з гри не лише приємні емоції, але й корисний багаж знань.

З нетерпінням чекаємо вже нових ігор!
Ваш OTP Capital

P.S. Наглядний доказ піднесеного настрою та неймовірних емоцій під час гри ви можете знайти тут: гра з Мінібосами та КРОКівцями

Інші новини

09.09.2020
У вересні ОТП Капітал разом з ОТП Банк традиційно пропонують своїм клієнтам сумісний «гібридний» фінансовий продукт – вклад «Подвійний». Це...
Читати більше
04.09.2020
1 вересня 2020 OTP Capital разом з ОTP Bank провели захоплюючий навчально-розважальний захід для дітей присвячений Дню знань. Мета OTP...
Читати більше
02.07.2020
Система ризик-менеджменту компанії – як система безпеки смарт-будинку. Вона координує роботу всіх пристроїв, збирає статистику їхньої роботи, фіксує показники, обробляє...
Читати більше