Новини

OTP Capital презентував біржову гру «OTP Capitalism» у новому форматі

1 вересня 2020 OTP Capital разом з ОTP Bank провели захоплюючий навчально-розважальний захід для дітей присвячений Дню знань. Мета OTP Capital – в рамках заходу розповісти про фондовий ринок та навчити дітей основам інвестування.

Такий виклик для нас – це звична справа. Вже більше року ми присвячуємо себе освітнім справам, активно беремо участь у навчанні підростаючого покоління. Однак, цього разу все було по-іншому. Ми навчали дітей у новому форматі – цифровому. Так! Ми перенесли нашу карткову гру «OTP Capitalism» у вебформат.

Даний проект став для нас справжнім викликом. По-перше, стислі строки – всього лише 3 тижні на розробку, тестування та запуск гри. По-друге, амбітні цілі – нам потрібно було створити імітацію фондової біржі, де торги відбуваються у реальному часі. По-третє, тягар відповідальності – адже гру ми проводимо для дітей, тому все мало бути просто, зрозуміло та наглядно.

Без сумнівів – mission completed. Три тижні – і бета-версія готова. Після тестування наш MVP отримав шанс на життя. Зашкальні емоції дітей, схвальні та зацікавлені коментарі батьків, які приймали участь у грі – доказ цьому. Приємно, коли після гри підходять з проханням організувати таку ж гру для дорослих. Це надихає. Мотивує. І є свідченням того, що час на створення гри був витрачений недаремно.

Біржова гра «OTP Capitalism» – це своєрідний тренажер, який допоможе прокачати вам інвестиційні навички. Граючи, ви не тільки розберетесь в інструментах фондового ринку, але й  на власній шкірі відчуєте всі ризики та можливості, які відкриває перед вами світ фондового ринку.

 

Щиро ваші,

OTP Capital

 

 

*MVP – Minimum viable product

Інші новини

02.07.2020
Система ризик-менеджменту компанії – як система безпеки смарт-будинку. Вона координує роботу всіх пристроїв, збирає статистику їхньої роботи, фіксує показники, обробляє...
Читати більше
28.05.2020
25 травня завершився черговий інвестиційний період фонду «ОТП Подвійний результат», що є частиною сумісного продукту компанії ОТП Капітал та ОТП...
Читати більше
28.05.2020
Що відбувається у світі? Світові фінансові ринки продовжують відновлюватися. В найбільших економіках світу продовжується згасання пандемії Covid-19. Японія оголосила про...
Читати більше