Новини

OTP Capital та Banza запускають проект на підтримку мистецтва – PinUart

В четвер, 24 грудня 2020 року, відбувся запуск проекту PinUart, завдання якого – «відкрити світові Україну мистецьку». Авторами ініціативи виступили компанія з управління активами OTP Capital та IT-компанія Banza, котрі показали приклад та закликали своїх бізнес-партнерів замість купувати корпоративні подарунки до різдвяних та новорічних свят – піти шляхом інвестицій у вічне і спрямувати свої кошти на користь мистецтва.

Першим об’єктом для відновлення стала робота живописця та графіка Яна Батиста ван дер Мейрена «Середземноморська гавань з караваном торговців». Пейзаж вже майже 100 років перебуває у надбанні музею, проте через значні ушкодження він так і не може увійти до його постійної експозиції.

Актуальна сума зібраних коштів і можливість підтримати ініціативу представлені на платформі за посиланням: pinuart.com

Реставрація картини є лише першим кроком даного проекту. Скоро на онлайн-майданчику з’являться інші об’єкти реставрації та мистецькі проекти. Тож слідкуйте та долучайтеся до ініціативи.

«Мистецтво – це джерело гармонії. Саме її не вистачає в сучасному метушливому та мінливому світі. Цей проект – це заклик до доброго, прекрасного та вічного», –  коментує ідею створення платформи CEO OTP Capital Наталя Меженська. А CEO Banza, Вікторія Омельченко, додає: «Моя справа про майбутнє, а цей проект – глобальна віртуальна ініціатива. Взявши на озброєння сучасні технології, ми розпочинаємо діалог з часом».

PinUart – проект, який об’єднує людей, що хочуть доторкнутися до прекрасного, стати частиною великого та величного, відкрити світові Україну мистецьку.

 Компанія з управління активами «ОТП Капітал» – один з лідерів фондового ринку України. Компанія пропонує широкий спектр інвестиційних послуг. ОТП Капітал – власник найбільшого відкритого недержавного пенсійного фонду – ОТП Пенсія, і творець першого і єдиного інвестиційного фонду для дітей – ОТП Кідс. Компанія була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. ОТП Капітал надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 10 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – понад 3 млрд. грн.

Banza – молода компанія, в якій зібрана проектна команда, експертиза, методологія, які сформовані за роки діяльності на ринку. Інвестор компанії – SoftClub, одна з 500 найбільших в світі софтверних компаній за версією журналу SOFTWARE MAGAZINE. Великі і середні підприємства в більш ніж 20-ти країнах використовують рішення на платформі Creatio для автоматизації процесів продажів, сервісу, маркетингу, електронного документообігу та іншої операційної діяльності. У портфоліо компанії близько 40 клієнтів, переважно в банківському і торговому сегменті.

Інші новини

30.11.2020
Чи знають сучасні діти, яка різниця між акціями та облігаціями? Куди та коли краще інвестувати? Яку стратегію обрати: збереження чи...
Читати більше
09.09.2020
У вересні ОТП Капітал разом з ОТП Банк традиційно пропонують своїм клієнтам сумісний «гібридний» фінансовий продукт – вклад «Подвійний». Це...
Читати більше
04.09.2020
1 вересня 2020 OTP Capital разом з ОTP Bank провели захоплюючий навчально-розважальний захід для дітей присвячений Дню знань. Мета OTP...
Читати більше