ФОНД «ПОДВІЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ» ВИПЛАЧУЄ ДИВІДЕНДИ

Кожної весни, починаючи з 2017 року, ми пропонуємо нашим клієнтам стати інвесторами вкладу «Подвійний результат». Це гібридний продукт, що передбачає поєднання двох  інвестиційних інструментів – класичного 3-місячного депозиту та інвестиційного фонду з терміном інвестування один рік. Інвестиційна сума інвестора ділиться на дві рівні частини та розподіляється між даними інструментами. Таким чином, клієнт отримує: два різні інвестиційні інструменти, два різні терміни інвестування та дві різні дохідності інвестиції.

Для того, щоб стати учасником вкладу «Подвійний результат» клієнту потрібно бути клієнтом ОТП Банку, мати відкритий рахунок у цінних паперах та мати мінімальну суму для інвестиції – 100 000 гривень. Перший дохід від інвестиції клієнт отримає вже через три місяці. Що стосується частини, інвестованої у пайовий інвестиційний фонд, то вона буде виплачена через рік, але з певними преференціями.  Інвестиція у фонд строком у один рік принесе інвесторові дохід у вигляді дивідендів, що буде оподаткована за вдвічі меншою ставкою ПДФО – 9% замість 18%, та 1.5% військового збору.

На жаль, цього року у зв’язку з введенням воєнного стану обіг цінних паперів в Україні призупинено рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) від 24.02.2022. Це означає, що у клієнта не має можливості купити або продати цінні папери нашого фонду. Всі інвестиції наших інвесторів захищені, продовжують працювати та генерувати дохід. А як тільки ринок повноцінно запрацює, ми дамо нашим клієнтам можливість продати або купити цінні папери  у встановленому порядку.

Але є і гарна новина. Згідно з рішенням НКЦПФР від 08.03.2022 додаток №5 п 1. у нас є право виплатити дивіденди, які були накопичені у вигляді доходу фонду до 24 лютого 2022 року. Відповідно до цього, ми можемо виплатити клієнтам дохід у розмірі 7,65 грн на один інвестиційний сертифікат, що складає 8,8% річних за період від 27.05.2021р. до 23.02.2022р. Дохідність, сформована  після 24.02.2022 р. може бути виплачена тільки після отримання дозволу від НКЦПФР.

Нагадуємо, що фонд працює за стратегією абсолютної дохідності, що дає можливість отримати вищий прибуток, використовуючи можливий потенціал різних сегментів фінансового ринку. Департамент з питань інвестиційної діяльності ОТП Капіталу постійно тримає руку на пульсі, слідкує за тенденціями та формує портфель в залежності від актуальних умов ринку.

Більш детально з інформацією фонду «Подвійний результат» можна ознайомитись на сторінці фонду. Якщо виникають питання,  залишайте заявку на зворотній зв’язок на сайті www.otpcapital.com.ua і наш спеціаліст зв’яжеться з вами.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року  українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Наша компанія пропонує величезний спектр інвестиційних послуг високої якості, як фізичним, так і юридичним. КУА « особам. ОТП Капітал» керує 7 публічними інвестиційними фондами, 7 венчурними фондами, 4 недержавними пенсійними фондами та активами страхових компаній.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. На сьогодні – АТ «ОТП БАНК» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» та Недержавний пенсійний фонд «ФріФлай».Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

 

 

Інші новини

26.05.2022
КУА «ОТП Капітал» продовжує проводити свою діяльність управління активами в умовах воєнного стану. Портфелі пенсійних та інвестиційних фондів дотримуються диверсифікованої...
Читати більше
10.05.2022
В квітні фінансовий ринок країни продовжив працювати в умовах військового стану. На ринку цінних паперів в обігу знаходяться тільки військові...
Читати більше
25.04.2022
ОТП Капітал продовжує проводити свою діяльність управління активами в умовах воєнного стану. Портфелі інвестиційних та пенсійних фондів в більшій мірі...
Читати більше