ОТП Інвест+ успішно закрив черговий період розміщення

Традиційно у грудні кожного року компанія «ОТП Капітал» підсумовує результати діяльності фонду «ОТП Інвест+» та оголошує період залучення коштів на наступний рік. Попри всі виклики 2020 року фонд продемонстрував хорошу дохідність: інвестори отримали від 15% до 17%.

«Не менш успішною була й кампанія по залученню нових інвесторів. Цього року було багато виходів з фонду. Така поведінка клієнтів була очікуваною. Багато з них мали побоювання щодо довгострокових інвестицій. Та й з доларом ситуація була неоднозначною. Однак, нові залучення значно перевищили відтоки. У період з 1 по 24 грудня нам вдалось поповнити фонд більш ніж на 52 мільйони гривень нових інвестицій. Це дозволило фонду «ОТП Інвест+» залишитися серед лідерів за об’ємом активів з-поміж інших інвестиційних фондів компанії», – говорить Світлана Парандій, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал».

Нагадуємо, що фонд «ОТП Інвест+» належить до категорії «absolute return fund». Його ціллю є отримання максимальної дохідності незалежно від трендів на фондовому чи грошовому ринках при низькому рівні ризику. Дана стратегія фонду добре зарекомендувала себе у попередні періоди і ще раз підтвердила свою ефективність в 2020 році.

Інвестиційна стратегія фонду «ОТП Інвест+» на наступний рік передбачає інвестування до 65% активів фонду в облігації внутрішньої державної позики, до 30% – у корпоративні облігації та до 5% – у акції «Райффайзен банку Аваль», що постійно демонструють стале зростання курсу та високий рівень дивідендів.

Також приємною новиною для інвесторів стало й те, що фонд змінив спосіб виплати прибутків. Тепер учасники фонду будуть отримувати дохід у вигляді дивідендів, який у порівнянні зі звичайним інвестиційним доходом оподатковується вдвічі меншою ставкою – 9%.

Дізнатися більше про «ОТП Інвест+» можна дізнатися на сторінці фонду.

 

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» – один з лідерів фондового ринку України. Компанія пропонує широкий спектр інвестиційних послуг. ОТП Капітал – власник найбільшого відкритого недержавного пенсійного фонду – ОТП Пенсія, і творець першого і єдиного інвестиційного фонду для дітей – ОТП Кідс. Компанія була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. ОТП Капітал надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 10 венчурних фондиактиви страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – понад 3 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Інші новини

24.12.2020
В четвер, 24 грудня 2020 року, відбувся запуск проекту PinUart, завдання якого – «відкрити світові Україну мистецьку». Авторами ініціативи виступили...
Читати більше
30.11.2020
Чи знають сучасні діти, яка різниця між акціями та облігаціями? Куди та коли краще інвестувати? Яку стратегію обрати: збереження чи...
Читати більше
09.09.2020
У вересні ОТП Капітал разом з ОТП Банк традиційно пропонують своїм клієнтам сумісний «гібридний» фінансовий продукт – вклад «Подвійний». Це...
Читати більше