Новини

OTP Capital спільно з партнером Banza зібрали 100% необхідної суми на реставрацію картини

У грудні 2020 року спільно з партнером Banza ми запустили проект pinUart.com – платформу, спрямовану на збір коштів для реставрації творів мистецтва. Перший експонат нашого проекту – картина з фонду музею Ханенків – “Середземноморська гавань з караваном торговців” раннього голландця Яна Батіста Ван Дер Мейрена.

Ця соціальна ініціатива створена для нас і наших партнерів, компаній, готових підтримувати не найпопулярніші, але не менш важливі, напрямки в благодійності – розвиток мистецтва і збереження культурної спадщини країни.

За 3 місяці спільними зусиллями з головним партнером проекту – Banza, підтримкою інших партнерів ми зібрали 83 тисячі гривень (100% від необхідної суми). До нашої благодійної кампанії приєдналися: Оксфорд Медікал – велика мережа медичних центрів в Україні та страхова компанія UNIQA.

“Ми раді долучитися до ініціативи, запропонованої компаніями OTP Capital і Banza. Тепер і ми, з гордістю, можемо сказати, що реанімуємо не тільки життя людей, а й творчу спадщину країни.“ – зазначає Oxford Medical.

 «Для нас страхування – це збереження», – зазначив Володимир Симончук, Голова Правління Страхової компанії «УНІКА Життя». «Бренд UNIQA має давні традиції з підтримки мистецтв, особливо живопису, і є постійним партнером багатьох виставок та музейних проєктів, як у Європі, так і в Україні. Ми раді долучитись до цієї благодійної ініціативи, яка допоможе зберегти безцінні твори мистецтва для майбутніх поколінь і дякуємо нашим партнерам за таку можливість».

Особливу подяку хочемо висловити основному партнеру і співзасновнику фонду pinUart – Banza, і окремо, CEO – Вікторія Омельченко.

Нарешті масштабна робота “Середземноморська гавань з караваном торговців” готується до транспортування у реставраційну майстерню, де проведе майже рік!

Без вас цей проект був би неможливий!

З вашою допомогою ми відкриваємо світу творчу Україну!

Далі більше!

 

 Компанія з управління активами «ОТП Капітал» – один з лідерів фондового ринку України. Компанія пропонує широкий спектр інвестиційних послуг. ОТП Капітал – власник найбільшого відкритого недержавного пенсійного фонду – ОТП Пенсія, і творець першого і єдиного інвестиційного фонду для дітей – ОТП Кідс. Компанія була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. ОТП Капітал надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 10 венчурних фондиактиви страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – понад 3 млрд. грн.

 Banza – молода компанія, в якій зібрана проектна команда, експертиза, методологія, які сформовані за роки діяльності на ринку. Інвестор компанії – SoftClub, одна з 500 найбільших в світі софтверних компаній за версією журналу SOFTWARE MAGAZINE. Великі і середні підприємства в більш ніж 20-ти країнах використовують рішення на платформі Creatio для автоматизації процесів продажів, сервісу, маркетингу, електронного документообігу та іншої операційної діяльності. У портфоліо компанії близько 40 клієнтів, переважно в банківському і торговому сегменті.

 

 

 

Інші новини

30.12.2020
Традиційно у грудні кожного року компанія «ОТП Капітал» підсумовує результати діяльності фонду «ОТП Інвест+» та оголошує період залучення коштів на...
Читати більше
24.12.2020
В четвер, 24 грудня 2020 року, відбувся запуск проекту PinUart, завдання якого – «відкрити світові Україну мистецьку». Авторами ініціативи виступили...
Читати більше
30.11.2020
Чи знають сучасні діти, яка різниця між акціями та облігаціями? Куди та коли краще інвестувати? Яку стратегію обрати: збереження чи...
Читати більше