Новини

Вклад «Подвійний результат» від OTP Group. Початок нового періоду розміщення

Особливість вкладу «Подвійний результат»  – у поєднанні двох інструментів з різними термінами інвестування: 3-х місячного депозиту в ОТП Банк та інвестиції терміном 12 місяців у пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) від ОТП Капітал. Таке поєднання інструментів дає консервативно налаштованим клієнтам не тільки можливість отримати підвищену ставку за депозитом, але й можливість «спробувати» інвестування в ПІФ. Чому саме «спробувати»? Тому що для пересічного громадянина в Україні інвестування коштів у ПІФ здається чимось складним та нереальним. Однак, після отримання першого ж досвіду клієнти отримують задоволення не тільки від процесу, а ще й від результату.

Важливою перевагою фонду «ОТП Подвійний результат» є й те, що дохід виплачується у вигляді дивідендів, тому оподатковується за значно нижчою ставкою податку на доходи фізичних осіб: 9%  замість 18%. Така податкова перевага дозволяє збільшити чисту дохідність інвестиції.

На разі ми підводимо підсумки попереднього року, а отже можемо оголошувати новий період розміщення, який триватиме з 27 травня 2021 року до 25 червня 2021 року. За традицією вклад буде складатися з двох частин. Половина вкладу буде розміщена буде спрямовано на депозит з підвищеною ставкою від ОТП Банк. Інша частина вкладу, що потрапить до фонду, буде інвестована у різні фінансові інструменти. Традиційно стратегія фонду передбачає інвестування в інструменти з фіксованою дохідністю – облігації внутрішньої державної позики, банківські депозити та корпоративні облігації. Такий підхід дає можливість отримати дохідність вище банківських депозитів при низькому рівні ризику.

Вже багато років клієнти ОТП Капітал та ОТП Банку користуються подвійною інвестиційною пропозицією,  а отже, вже багато років наші клієнти збирають подвійні плоди від такої інвестиції. Пропонуємо й вам перевірити переваги продукту «Подвійний результат» на власному досвіді. Для оформлення вкладу завітайте до будь-якого відділення ОТП Банк. Для консультації можете заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Більш детальніше про продукт, історичну дохідність та умови інвестування можна ознайомитися на сторінці фонду.

 

Пайовий недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «ОТП Подвійний результат» ТОВ «КУА «ОТП Капітал», код ЄДРІСІ 23200471. Свідоцтво про реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів № 001181, дата видачі 22.03.2017 р. Свідоцтво про внесення відомостей про інститут спільного інвестування до Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування №00471 від 11.01.2017 р., строк діяльності інституту спільного інвестування – 10 років з дати реєстрації Фонду у ЄДРІСІ.

Із проспектм емісії ПНЗІФ «ОТП Подвійний результат» можна ознайомитись за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Фізкультури, 28Д або на веб-сторінці: www.otpcapital.com.ua.

 ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ЄДРПОУ 35290039, Ліцензія НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) АД №075876 від 28.09.2012 р., строк дії ліцензії: з 29.09.2012 р. – необмежений.

Увага: прибутковість інвестицій здійснених на фондовому ринку може збільшитись або зменшитись, результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у цьому матеріалі.

Інші новини

29.03.2021
У грудні 2020 року спільно з партнером Banza ми запустили проект pinUart.com – платформу, спрямовану на збір коштів для реставрації творів мистецтва. Перший експонат...
Читати більше
30.12.2020
Традиційно у грудні кожного року компанія «ОТП Капітал» підсумовує результати діяльності фонду «ОТП Інвест+» та оголошує період залучення коштів на...
Читати більше
24.12.2020
В четвер, 24 грудня 2020 року, відбувся запуск проекту PinUart, завдання якого – «відкрити світові Україну мистецьку». Авторами ініціативи виступили...
Читати більше