Фонд « ОТП Подвійний результат» виплачує другу частину дивідендного прибутку

15.07.2022 року компанія ОТП Капітал отримала від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) індивідуальний дозвіл на проведення виплати дивідендів фонду ПНЗІФ «ОТП Подвійний результат» сформованих у період з 24.02.2022р. до 23.05.2022р.

Перша частина прибутку, згенерованого фондом за період з 27.05.2021 р. до 23.02.2022 р., була виплачена у червні 2022 року відповідно до рішення НКЦПФР № 144 від 08.03.2022, додаток №5, п. 1. Дохід на один інвестиційний сертифікат склав 7,65 грн. Загальна сума виплачених дивідендів становила 9 млн. грн.

Цього разу клієнтам буде виплачено додаткові 3,68 грн. доходу на один інвестиційний сертифікат, що у сумі дозволить отримати за попередній період інвестування (з  27.05.2021 р  по 23.05.2022р ) 9,8% річних дохідності.

Стратегія фонду на цей інвестиційний період передбачала можливість отримання доходу у розмірі 11%. Однак, у результаті підняття дохідностей ОВДП на початку 2022 року, відбулася переоцінка вартості цінних паперів, що були включені до портфелю фонду. На моменті це негативно позначилося на його результатах та не дозволило досягти очікуваної дохідності.

Згідно стратегії портфель фонду на попередній період був сформований на 70% з ОВДП та на 30% з корпоративних та муніципальних облігацій. Підняття облікової ставки з 9% до 10% в січні місяці спровокувало підняття дохідностей по ОВДП на 1.5%-2.5%, і як наслідок, частка активів, що складається з ОВДП втратила в ціні, що негативно вплинуло на дохідність фонду. Негативний вплив від переоцінки ОВДП був частково компенсований високою дохідністю по корпоративним облігаціям, які мали частку 20% від активів фонду. Додатковий негативний вплив на дохідність фонду мали обмеження функціонування фондового ринку, введені  НКЦПФР одразу після початку військових дій, та низькі дохідності короткострокових військових ОВДП, які у той період знаходились на рівні 9.5%.

Нагадуємо, що фонд працює за стратегією абсолютної дохідності, що дає можливість отримати вищий прибуток, використовуючи можливий потенціал різних сегментів фінансового ринку. Департамент з питань інвестиційної діяльності ОТП Капіталу постійно тримає руку на пульсі, слідкує за тенденціями та формує портфель в залежності від актуальних умов ринку.

На сьогоднішній день обіг цінних  паперів відповідно до рішення НКЦПФР №144 від 24.02.2022 р. продовжує бути призупиненим. А отже, операції викупу ЦП пайових інвестиційних фондів КУА «ОТП Капітал» є неможливими. Як тільки буде рішення про відкриття ринку, ми  повідомимо про подальші дії нашим інвесторам.

Більш детально з інформацією фонду «Подвійний результат» можна ознайомитись на сторінці фонду. Якщо виникають питання,  залишайте заявку на зворотній зв’язок на сайті www.otpcapital.com.ua і наш спеціаліст зв’яжеться з вами.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року  українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія пропонує величезний спектр інвестиційних послуг високої якості, як фізичним, так і юридичним. «ОТП Капітал» керує 7 публічними інвестиційними фондами, 7 венчурними фондами, 4 недержавними пенсійними фондами та активами страхових компаній.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. На сьогодні – АТ «ОТП БАНК» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» та Недержавний пенсійний фонд «ФріФлай». Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Інші новини

11.07.2022
КУА «ОТП Капітал» не припиняє свою діяльність управління активами в умовах воєнного стану та активно реагує на події, що відбуваються...
Читати більше
08.07.2022
Дефіцитний торговий балансу через заблокований експорт, висока фактична та очікувана інфляція, дефіцит держбюджету, девальваційні очікування, потенційне знецінення гривневих вкладень та...
Читати більше
29.06.2022
24 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України був введений воєнний стан....
Читати більше